Char Alım & Satım

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi

emre_pegasus

Katılımcı Üye
9 Eki 2006
269
1
ezık ısteyenler ıcın edana da 44 level rouge-41level mage-36 levelpriest buffer hempsi sadece 25 ytl

zinguna

Yeni üye
10 Kas 2006
4
0
Sakarya
dıes ve olımpıada Gold Bar satılır fiyatlarımız tum serverlerde 7 ve ya 8 ytl dir . Alıcıların bursadan olması tercihimizdir..

foretrader

Üye
6 Eki 2006
112
1
arkadaşlar 63 LvL Rogue satılır takas olcak chr sadece warior veya ytl olarakda satılır siz msj atın ben size ulaşırım

ReaIWaR

Yeni üye
20 Kas 2006
1
0
lvl 62 Wariror Selingt...

lvl 62 Wariror Selinght ServerR ßeramus İtemli orc Kastamonu'dan...

İHTİBARAT İÇİN:[email protected]

ßiz Türküz Herzaman'da Öyle Kalacağız ßize Karşı Gelenin Sonu Hayrı Alamet Olmamaz SeSSiZ HacKTeam

BYSLAM

Yeni üye
23 Kas 2006
1
0
arkadaşlar 58 lvl rogue üstü full + 7 elimde +7 horn crosbow ve assasing yüzükler war ve bankada 70 m para war 60 ytl ye satıyorumm

human server 0limpia + clan başkanı

e mail [email protected]

istanbuldayımmm

Son düzenleme:

MaX2TRaKC

Yeni üye
28 Eki 2006
38
0
NerDe Kız Orda Ben
74 Asas Full İtem/Xigenon 70 Gb Full Quest
61 Asas Full İtem/Xigenon 1.5 Gb Full Quest
71 Warior Full İtem/Ares 67 Gb Yarım Quest
69 Archer:( İtemsız/Cyper 51 Gb Yapılmamıs Quest
58 Asas İtemsız/Pathos 200 m Yapılmamıs Quest

İlgilenen Arkadaslar YTL olarak DeğiL X'de Para Olarak Lütfen ([email protected]) Gereksiz Eklemeyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.