Char Alım & Satım

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi

MrTr0jen

Yeni üye
13 Tem 2009
3
0
Ronarkta andream asas i 59 lwl 8 chİtİn set 9 dual cleaver İron set +1 rol.+0 rol. Dual e.m.e (elf ****l earİng)pathos and walkry set...

MrTr0jen

Yeni üye
13 Tem 2009
3
0
iLETİŞİM İÇİN: msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa

Moderatör tarafında düzenlendi:

j3d1_

Yeni üye
15 Tem 2009
29
0
CARNAC EAST 76 LW ROqUe SATILIKTIR(KARUS)
msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa dan ulaşabilirsiniz saygılar..!!

23 Nis 2009
122
0
server: cypher

ırk: ork

pm: IRONMAIDEN

dual +8 shart

+8 cıtın takım

dd15 kafalık

pp+1

elf belt

siver earnig

+ en gusel yere gelelim çarı alana yanında minor medalı verıyorum

çarın tum bılgılerı mevcuttur hiç bır hille hurdasi yoktur

çarın fıyatı 400 tl dır ama indırım payı olabılır msn fazla gıremıyorum cepten ulasabılrısınız

ismim: CAN
saat once 09 aksam 21 den sonra aramayanız rica ediyorum.

bol kazançlar

Dead-Guardian

Yeni üye
16 Mar 2009
4
0
Arkadaşlar cypher serverinde 60 lw asas, orc rogue SATILIR.

İletişim: msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa ( char bu mail e kayıtlı DEĞİLDİR. )

xxgokhanxx12

Yeni üye
14 May 2009
34
0
logosta 72 lwl yuzde 84 archer rogue satılır almak ısteyen dan bana ulasabılırler daha ayrıntılı konusuruz bu arada ızmır ıcı satılıktırrrrr

msn adresi vermek yasaktır

N1cks1zm4n

Yeni üye
28 Tem 2009
2
0
Ronarkta aynı ID'de 61 lwl Rogue + 55 lwl Priest ilgilenen
msn adresi vermek yasaktır.

ByDewz

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
757
0
İstanbul
Neden bahsediyosunuz ya manesde +8 shard +7 sherion +8 çitin set felan ardream çar vardı arklar yapmayın allah aşkına hadi moradonda ezik felan görüyosunuz diyim ama moradonda OurForce'udamı görmüorsunuz manesde +9 itemler bulmak kolay olmasada fazlasıyla var.

ecelfurko1

Üye
31 Tem 2009
136
0
olimpia 60 lık car satılıktır 8shard 9 yarasa kanat 75 gb war chitin9 yan car waryor 50 lwl 9 toto 8spar mukry hell breaker 6 ve chitin 8 bde 9 raptor yan car 1 lwl ondada bişi yok 8 milyar almak isteyen

storm21

Yeni üye
28 Tem 2009
22
0
ARES SERVERINDE 69 LVL İTEMLİ VE 68 LVL İTEMSİZ MAGE SATILIR İLGİLENEN ARKADAŞLAR VARSA msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa VEYA ÖZEL MESAJ İLE DETAYLI BİLGİ ALABİLİRLER
IRK : HUMAN

agop

Yeni üye
20 Haz 2009
8
0
msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa arkadaşlar bu msn de kınyt ve metin 2 ye ait hemen hemen herşey satılmaktadır desteklemenizi bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.