Char Alım & Satım

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi

mke27

Yeni üye
17 Mar 2007
1
0
S.a Ben 71 Lwlim Charimi Satiom Elinde +8 Shard Ve +8 Mirage üstüm Full Shell Bankamda 45 Gb Para Var Bankam Full Dolu Isteyen Olursa Pm Atsin

baver

Yeni üye
21 Mar 2007
2
0
kankalar slm ben yeni siteye kayıt oldum bana 75 lwl 3 tane aynı serverde adam lazım 1 warrıyor 2 asas satan varsa pm atsın :)))))

baver

Yeni üye
21 Mar 2007
2
0
bana aynı seyverde 3 tane adam lazım 75 lwl 1 warrıyor 2 asas syper de olursa iyi olur adam satan pm atsın :DDDDD
mümkünse hemen olsun çünkü çok lazım

aslanihsan_66

Yeni üye
11 Ara 2006
1
0
Beramusta 45 lwl rogue satılıktır isteyenler bana yazsın.40lira. ama başka char isteyen varsa değişik lwl li hemen bula bilirim arayan lar yazsın

kral061

Yeni üye
7 Nis 2007
1
0
server: Manes
lwl :72
assasıan
orc ve ustu ful +7 rebht chtınshell +8 ve +7 shard ıtemleri satılrı

mertfurkan

Yeni üye
7 Nis 2007
2
0
DİESDE 53 LVL İTEMSİZ ELBİSESİZ GİZLİ YANITIDA VERİLEREK TAKAS EDİLİR +7 SHARD İLE ALMAK İSTEYENLER BAŞKA BİR HESABA +7 SHARD GÖNDEREREK 53 LVL TAKAS EDİLECEK BANA 12 SAAT ULAŞABİLECEĞİNİZ MSN ADRESİM [email protected] ADRESİNİ EKLEYEREK BENLE KONUŞABİLİR

systemofadowm

Yeni üye
10 Nis 2007
1
0
08.03.2007 gününde ban yedim 2milyar param ve 1 milyarlık itemim vardı ban yedim malesef cypher da itemli adam arıyorum mage arıyorum --stemOfADown--

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.