Cheat Engine Detaylı Anlatım / RhyRed

RhyRed

Üye
28 Tem 2013
244
0
Mersin
cheat_engine_1.png

TIKLA İNDİR !

Türkçesi "Hile Motoru" olan programla bir çok oyunda hile yapabilirsiniz.

1. Cheat Engine 6.3 Kurulum

Cheat Engine Kurulum - YouTube

2. Flash Oyunlarda Hile Yapımı

Cheat Engine ile Flash Oyunlarda Hile Yapımı - YouTube

Devamı gelecektir...

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
bilinen bir hile ama detaylı anlatım ve açıklama olmuş babacanın eline yüregine sağlık başarılarının devamını bekliyorum babacanım:)

RhyRed

Üye
28 Tem 2013
244
0
Mersin
Paşam bazı kardeşlerimiz daha küçük belki ilk defa merak ediyorlar, amacımız yardım etmek

Coumadin

Üye
5 Ocak 2013
214
0
Quarantine Vadisi
Sağol ama thtde cheat engineyi kullanmayı bilmeyen eleman yoktur

Cheat engine ' yi THT değiL Vs Kim biliyorki kullanmayı bilmeyen yoktur derken ?

Herkez biliyo diyosun tek bildikleri Ben açıklıyım size

Paramız 1000 Nex stat dan aratırız 900 nex nex deriz düşürürüz sonra çıkan tek sonucu aşağıya alıp 999999 yaparız Bu kadar Bunu bilmeyen yok ama Cheat engine Programını kullanmayı bilen kimse Yok Kimse yok Sadece TRgala Sahibi Bir tek Kod üreticisi.

Eğerki Cheat engine öğrenmek isteyen varsa 1 tane bilgi verebilirim Çoğu oyunlarda hile yapabilirler Çok zor bir bilgidir ama 10-15 dakika ' ya öğrenirsiniz.

Find out ASlammber Eğitim almak isteyen Buyursun...

isteğe Göre Video sizlerle paylaşabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.