Chrome çok kötü derecede yavaşladı?????

MuhammedEB

Üye
1 Eki 2017
127
0
yQmVbGlu
Bilgisayarım internete bağlı ama kullanamıyorum???????

Merhaba konu acil chrome a girip herhangi bir aratma yapıp siteye girmek isteyince "Bu siteye ulaşılamıyor ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü." Yanıtını alıyorum aynı siteye mobil den girebiliyorum. Bilgisayarda internet gerektiren herhangi bir uygulama dair çalılmıyor bilgisayar tamamen internet kullanamıyor. Lütfen yardım edin.

Son düzenleme:

Slaptonimus

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
447
2
Herkesde var sanırım çözümü anlatayım herkesde işe yarar mı bilmem ama bende yaradı
1-nano /etc/dhcp/dhcpd.conf dns değiştir dns server free yaz.
2-vpnbookdan fransa vpn'ine bağlan ama fransa olması önemli amerika falan 1 seneni alır bağlanman ben böyle normal internetimden hızlı kullanıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.