Chrome virus bulasti yardim edin

Mordekayz

Katılımcı Üye
21 Tem 2015
352
0
Arkadaşlar virus bulaştı chrome bilgisayarı tarattım virusu temizledim bu bildiğiniz her yerden reklam çıkarmıyor arada bir 20 dk gibi bir yeni sekme açıyor reklama götürüyor programdan oldu galiba videolar izledim yaptım ama şöyle durum var bende şifreler falan uzantılar kayıtlı hesaba format veya silip yükleyince hesaba girince şifreler uzantılar geçmiş herşeyi geri yüklüyor hesap önemli yani nasıl kaldırırım yardım edin lütfen şuan yazarken oldu mesela o reklam
8P9Mak.png

eypbdm

Üye
2 Ocak 2016
117
0
Öncelikle gizli dosyaları gösteri aç

DAHA SONRA AŞAĞIDAKİ YOLU TAKİP EDEREK KLASÖRÜN İÇERİSİNDEKİ
asdfgjhkfjdhlksaş
jkejfcıofwkfnnwfk benzeri saçma sapan virüsleri sil.

C:\Users\BİLGİSAYARIN ADI\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions

DAHA SONRA ------> BAŞLAT------>ÇALIŞTIR------>REGEDİT YAZ ENTER.

HYKEY_LOCAL_MACHİNE\SOFTWARE\Google\Chrome\Extensions içerisindeki

yine saçma sapan isimde olan uzatınları sil.

ARTIK GOOGLE ESKISINDENDE TEMİZ :D

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Arkadaşlar virus bulaştı chrome bilgisayarı tarattım virusu temizledim bu bildiğiniz her yerden reklam çıkarmıyor arada bir 20 dk gibi bir yeni sekme açıyor reklama götürüyor programdan oldu galiba videolar izledim yaptım ama şöyle durum var bende şifreler falan uzantılar kayıtlı hesaba format veya silip yükleyince hesaba girince şifreler uzantılar geçmiş herşeyi geri yüklüyor hesap önemli yani nasıl kaldırırım yardım edin lütfen şuan yazarken oldu mesela o reklam
8P9Mak.png

AdwCleaner İndir - Anasayfa Kurtarma Programı - Gezginler

Kardeşim bu programı kur scan başlat sonra clean de sonra bilgisayar yeniden başlasın chrome daki virüs temizlenir yapamazsanız bana mesaj atın yardımcı olayım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.