Çözüldü Çiftlik sitesini unuttum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EliteBear

Üye
3 Haz 2017
101
0
Arkadaşlar geçen gün bir üye internetten kazanç bölümüne bir çiftlik sitesi konusu açmıştı ilk kayıt olan sayılı üyeye 20 tl değerinde altın veriliyodu ben kayıt oldum ama sonra sitenin ismini unuttum konu da silinmiş hatırlayan vardır belki diye konu açmak istedim bilen varsa siteyi atsın lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

BiMoNeS

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
384
0
İzmir
Arkadaşlar geçen gün bir üye internetten kazanç bölümüne bir çiftlik sitesi konusu açmıştı ilk kayıt olan sayılı üyeye 20 tl değerinde altın veriliyodu ben kayıt oldum ama sonra sitenin ismini unuttum konu da silinmiş hatırlayan vardır belki diye konu açmak istedim bilen varsa siteyi atsın lütfen

Geçmişten bak.

EliteBear

Üye
3 Haz 2017
101
0
Merhabalar,

tarayıcınızı açıp CTRL+H yapıp geçmişten bulabilirsiniz.

Merhaba:
Taryıcınızın Geçmişinden Bakabilirsin.
İyi Forumlar Dilerim

Geçmişten bak.

Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim fakat o kadarını ben de biliyorum :)
Bilgisayardan her çıkış yapıcağımda tarayıcı geçmişimi temizlemek gibi bir hastalığım var :)
bu yüzden geçmişten bulamıyorum

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
onları da sildim geçmişi getirmenin başka yolu varmı bi kaç yol denedim işe yaramadı.
Eğer Sistem Geri Yükleme açık ise; Sistem Geri Yükleme ile silinme tarihinin öncesine gitmeyi deneyebilirsiniz.
Başlat > Tüm programlar > Donatılar > Sistem Araçları > Sistem Geri Yükleme yolunu izleyin. Sistem Geri Yüklemeden eski bir tarihe dönüş yapın. Bu sayede silinen internet geçmişi bilgileri'de gelecektir.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Index.dat dosyası üzerinden silinen internet geçmişini görebilirsiniz. Başlatı tıklayın ve arana kutusuna Index.dat yazın. Bilgisayarınızda Index.dat dosyasını aratın.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Index.dat dosyasını bulamazsanız recuva ile sistemi taratın ve silinen dosyalar içerisinde arayın.
Bunun için recuva silinen dosyaları kurtarma programını kullanabilirsiniz.
Recuva ile sistemi tarayın ve index.dat dosyasını kurtarın. Daha sonra index.dat inceleme yazılımı index.dat dosyası içerisinde bulunan ziyaret edilen site bilgilerini ekrana getirecektir.

bunları dener misin?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.