Clash of clans bot oto loot

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
Artık bot kullananlar sistem tarafından tespit edilip banlanıyorlar bluestacks kullananşarda banlanakmış diyorlar

TymouS

Katılımcı Üye
19 May 2016
775
0
M.T.A.L
Bot Kullananlar Ban Yior Ama Free Sürümünü Kullananlar COC Premium botta ban atma riksi yok

samap

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
555
0
BLUESTACKS kullanımında sıkıntı cıkıcağını sanmıyorum ama bot'ta olabılır

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
kötü bir hesapta deniyelim ne olcak :D

Tahminimce Yöneticiler arasında söyle bir konuşma geçecek

Alex = Başkanım bayfat51 bot kullanıyor banlayalım mı :
Rich = Dur Dur banlama aklı sıra bizi deniyor botu farkedip banlayacaklamı diye ! Baksana yeni hesapta açmış botu , Cihazının id sini tesbit edin takibe alın yüksek hesaplarda kullanırsa onu ben banlayacağım :puah

SiyaHat

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
328
0
izmir
Tahminimce Yöneticiler arasında söyle bir konuşma geçecek

Alex = Başkanım bayfat51 bot kullanıyor banlayalım mı :
Rich = Dur Dur banlama aklı sıra bizi deniyor botu farkedip banlayacaklamı diye ! Baksana yeni hesapta açmış botu , Cihazının id sini tesbit edin takibe alın yüksek hesaplarda kullanırsa onu ben banlayacağım :puah

her hesabı tek tek incelerlerse :)

BuckShot

Yeni üye
17 May 2016
47
0
Aydın
arkadaşlar bot ban nasıl oluyo
- klan kalesi bagış kaplı olcak eyer acıksa ban yersiniz
-kureselde bot haklkında savaş paylaşmayın yoksa ban yersiniz
- kurselde bide bot hakkında bişe demeyin yine suçlu görünürsünüz
- evet ben kulanıyorum
not = ben guncelemeden beri kulanıyorum dediklerimi yaparsanız
ban yemezsiniz ben #mybot 5.3.2 kulanıyorum şimdiye kadar ban yemedim

Sh3rL0cking

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
278
0
Coc takı son guncellemeden sonra bot calışmaz oldu tabı normal olarak oyuna yenı şeyler gelince bot ne oldugunu anlamıyo , daha dogrusu bende boyle oldu

THT2332H

Üye
10 Eyl 2015
67
0
Elazığ
ben bizzat bot kullandım yani herşeyi kendisi yapıyo bikeresinde izliyodum botu kendi kendine asker basıp siliyodu bot saçmalıyo bazen ama supercell adil oyuna teşvik ediyoruz dedi bot kullanma herelde daha yok diye biliyorum

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
Bakiyorumda bot ve bs yasaklanınca böyle konular çokca açılmaya başladı !
coc içinmi çalışıyorsunuz yoksa :)

Son düzenleme:

THT2332H

Üye
10 Eyl 2015
67
0
Elazığ
NİÇİN COC İÇİN ÇALIŞAYIM.aÇIKÇA Bİ DERDİM YOK ÇALIŞMIYORUM.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.