Clash Royale Altın Bilet Satıyorum

wildwolf726

Yeni üye
26 Eki 2023
29
4
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Clash Royale Altın Bilet Satıyorum.
Satın almak isterseniz sadece supercell ıd nizi vermeniz yeterlidir.
Satın aldıktan sonra bir sorun çıkmaz ise 10 dakika içerisinde gelmektedir.
Güvenilirlik için https://www.itemsatis.com/p/Wildwolf sayfasından benim mağazamı inceleyebilirsiniz.
Ödeme buradan Papara üzerinden yapılacaktır.
Clash Royale Altın Bilet Fiyatı: 150 TL'dir.
Almak isteyen buradan veya dm den bana ulaşabilir. En kısa sürede sizinle ilgileneceğim.

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,337
11
341
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Neden itemsatistan satmiyorsun

Burdan papara üzerinden yapılacak demişsin

wildwolf726

Yeni üye
26 Eki 2023
29
4
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Dostum yanlış anlama ama kimse güvenmez şahsen ben almam
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Satış hakkında şüpheleriniz var ve bu son derece doğal bir duygudur. Müşteri memnuniyeti ve güvenilir bir alışveriş deneyimi benim için çok önemlidir. Sizin endişelerinizi gidermek ve güveninizi kazanmak için elimden geleni yapacağımı belirtmek isterim.
Ben itemsatışa da böyle başladım herkes bana senden hiç kimse almadı sen güvenilir değilsin dediler ama aldıklarında çok memnun oldular.
Bende işimi bütümek için burada da satış yapmak istedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.