Cmd ile bilgisayara bağlanma//=>

katemlireis

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
840
0
AYYILDIZ.TR
Cmd-ekrani.png

başlat/çalıştır/cmd enter =siyah bir ekran

ardından kurbanın ip adresini bilmeniz gerekiyor ip adreis bulmak içinde çaşitli yöntemler var

sonra komutlara gelelim

net view kurbanın ip nosu

bu komutun ardından eğer pc paylaşıma açıksa bütün paylaşımlarını görebilirsiniz değilse pc ye NULL olarak giriş yapmalısınız bu da 139 uncu port tan içeri dalmak demektir

net use kurbanın ip nosu\ipc$ /u:"" ""

bu komutu girdikten sonra komut başarıyla tamalandı şeklinde bir yazı ile karşılasacaksınız

onun ardından ilk yazdığım komutu tekrar deneyin ve pc size tüm paylaşımları gösterecek fakan NULL olarak isimsiz bir şakilde pc ye girmiş sayıldığınızdan yapabilecekleriniz sınırlı bu nedenle administrator olarak pc ye girmek içnde administrator şifresini bulmanız gerekli şifre bulma yonteminin anlatmıyorum konumuz dışında olduğu için şifre kırmak için net uzerinde bir çok program var ney se konuya donelim admin olarak pc ye girmek içinse bir önceki girişinizi silmeniz gerekiyor bunun için

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /delete

komutunu klullanınız

şifreyi bulduktan sıonra varsayalımki şifre 123456

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /u:"administrator" "123456"

komutunu girdiğinizde pc de artık yapabilieceklerinizin bi sınırı kalmıyor pc sizin elinizde bunu ardından siyeh dos ekranından kurtulmak için

başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi ni tılla***** eylem menüsünden başka bilgisayara bağlan ı tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereye kurbanının ip nosunu yazzıp entere basarsanız artık pc nin bütün öğeleri önünüzde dir kişi pc yi kullkanırken masaüstüne müdehale edebilirsiniz kendi pcniz gibi kullanabilirsiniz yani

pc den çıkarken şunu sakın unutmayın muhakkak girişinizi iptal etmelisiniz..

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /delete

komutunu kullanarak iptal edebilirsiniz bunuyapmadan çıkmayın aksi takdirde bilmediğiniz önemli bi pc ye girersiniz ilk bakacakları yerde pc nin paylaşımlarıdır ve ip nonuz görünür hakkınızda yasal soruşturma açılır ve internety şuçlarının en ağırı olan internet bilgi paylaşımını kötüye kullanma suçundan hakknızda açılan soruşturmada en az 4 ay en fazla 5 yıl olmak üzere hapis cezasına çarptırılırsınız... bunu da bilin

bunları açıklamayı düşünmüyordum fakat baktımki kimsenin bişi yapacağı yok kmsede bi ilerleme yok bi çokyerde yazdığım gibi hep geriye hep geriye dönüyosunuz

baştada dediğim gibi bunları başkja yerde bulabilecek biri varsa gelsin yanıma hadi selametle

Dikkat: bu bilgiyi hiç kimsenin pc cine zarar vermek amacı ile kullanmayın saddece pc ler,i elegeçirip büyük sistemlere saldırı amacı ile kullanınız bu yolla ele geçirdiğiniz en az 50 pc ile herhangi bir site ye yapılan ping saldırılar sonucu sitenin içeriği ve güvenliğine göre 30 ila 60 dakika içinde sisteme zarar vermek mümkündür!

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
tşkrler elinize sagLık :) yöntem guzel ancak keske kişinin ıpsını bulma yollarınıda soyleseydın bılmeyenler cıka bılır.

katemlireis

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
840
0
AYYILDIZ.TR
facebook güvenlik ayalarından ayarlayabilirsin arkadaşına verirsin o girince IP msn ne gelir yarın bunun hakkında bi bilgilendirme konuus acıcam

*L0RD*

Katılımcı Üye
14 Mar 2012
379
0
Adminastrator şifresini bulmayıda anlatsan.Şifreyi bimediğim için yapamadım.

strat41

Yeni üye
3 Kas 2010
1
0
denedim ama bi türlü beceremedim facebooktan msn adresine ip numarası geliyor bağlanamıyorum pcye ağ yolu bulunamadı diyor

misit

Üye
25 Haz 2012
168
0
//güncel üstadlar facebooka ip adresi nasıl geliyor + ip adresini msnden alıyorum denileni yaptıgımda ağ yolu bulunamadı diyor

emorra

Üye
30 Tem 2012
228
0
BEN SİZE IP BULMAYI DİYEYİM HTML KODLARINI BİLİYOSUNUZDUR
www.bedava-sitem.com 'dan site açın ve bilgiler koyun 5 dklık iş bu
ve ardından
www.site-araclari.com ' a girelim oradan kayıt olduktan sonra ziyaretçi sayacını açalım oradan sitemizi yazıp kodunu yapıştıralım ve kurban olan kişiyi sitemize ne yapıp ne edip sokalım ve IP adresini bulalım söylesin yani yok böyle yapamadınız
www.bedava-sitem.com dan sitemiz dursun ayarlara girelim giriş loguna girelim orada http://www.bedava-sitem.com/loginlog.php linkimiz bu olacak burdan en son kim girdiyse IP adresi yazıyor. oradan IP adresini bulabilirsiniz ama bu yönden bazen yanlış IP gelebiliyo ama doğru IP geldiğinde iyi olur ve en soldada hangi saatte girdiği yazıyor

BEN BİŞEY İSTEMEM TEŞEKKÜR ATIN YETER :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.