coder olmak istiyorum lütfen yardım edin

k1751k

Yeni üye
17 Tem 2014
25
0
Cümleten selamun aleyküm tht ailem ben coder yani yazılımcı olmak istiyorum.
c dilini biliyorum vbnet dilinde uzmanım sonra php temelden biliyorum python html js kodalrıylada uğraştım az çok biliyorum şimdi arkadaşlar benim coder olmak için ne yapmam lazım lütfen yol gösterin hepiniz allaha emanet olun ve şimdiden teşekkürler

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
Cümleten selamun aleyküm tht ailem ben coder yani yazılımcı olmak istiyorum.
c dilini biliyorum vbnet dilinde uzmanım sonra php temelden biliyorum python html js kodalrıylada uğraştım az çok biliyorum şimdi arkadaşlar benim coder olmak için ne yapmam lazım lütfen yol gösterin hepiniz allaha emanet olun ve şimdiden teşekkürler
olmuşsun ya zaten

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
dostum programcı hiçbir zaman lamer olamaz madem bu kadar dil biliyorsun sen zaten yazılımcısın dostum sen programcılık mantığını anlayarak mı öğrendin yoksa öyle ezbere mi vallaha dostum eğer o kadar bilgisayar dili biliyorsan lamer olman çok zor

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
yok cnm estağfirullah ben kendimi övmüyorum yani küçümsemek gibi bir amacım da yok yani bilgisayar dili bilen bir kişinin çok az da olsa bilgisayar bilgisi vardır onu demeye çalışıyorum eğer istemeden kalbini kırdıysam özür dilerim kardeş hakkını helal et benim hakkım helal olsun

k1751k

Yeni üye
17 Tem 2014
25
0
Bunları biliyorsun ve bu konuyu açıyorsun şimdi sana vb.nette bunu yap desem yapamazsın bundan adım gibi eminim

Kardeş dediğin programı yapmak isterdim de şuan çok yoğunum bide arakadaşlar coder derken
Hani şu sitelere sızmanın yolları var ya sm ya bulunan açıkdan sızılır ben manuel açık arayaccak dereceye gelmek istiyorum bu derece nasıl gelirim onu demek istedim

k1751k

Yeni üye
17 Tem 2014
25
0
dostum programcı hiçbir zaman lamer olamaz madem bu kadar dil biliyorsun sen zaten yazılımcısın dostum sen programcılık mantığını anlayarak mı öğrendin yoksa öyle ezbere mi vallaha dostum eğer o kadar bilgisayar dili biliyorsan lamer olman çok zor

Dostum ben vbnete 6.sınıfta başladım videodan ders dinleyerek değil projeleri inceleyerek kodlarla oynayarak birleştirerek 3 sene boyunca deişik projeleri vu şekilde inceledim kurcaladım ve not aldım sonra beleş net için pythonla uğraştım sonra site hacklemek için html le uğraştım sonra android içinde js ile manuel açık aramak içinde php ogrenmeye çalıştım temmel öğrendim ama kaynak az olduğu için bıraktım sonra pc kursunda c diline çalışın dediler onu komple öğrendim ben şimdi sitelerde programlarda manuel açık aramak istiyorum

Arashi

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
286
0
System32
Sql Açığı Ve XSS Açığı Bunları Araştır Ne Demek İstediğini Anladım Sen Havij Veya Brute Force Gibi Programlar Yerine Daha Cool Daha Kesin Çözüme Varan Yolları İstiyorsun. Bu Yüzden Önerime Kulak Ver. İyi Forumlar.

k1751k

Yeni üye
17 Tem 2014
25
0
Sql Açığı Ve XSS Açığı Bunları Araştır Ne Demek İstediğini Anladım Sen Havij Veya Brute Force Gibi Programlar Yerine Daha Cool Daha Kesin Çözüme Varan Yolları İstiyorsun. Bu Yüzden Önerime Kulak Ver. İyi Forumlar.
haklısın ama ben sql açıklarını xss upload vb açıkları biliyorum ama kendi açığımı bulmak istiyorum mesela kimsenin bilmediği açıklar bulmak istiyorum yeni açıklar mesela daha günümüze gelmemiş bir açık bulcak kadar gelişmek için ne yapabilirim mesela bir sistemde açık bulmak istiyorum

k1751k

Yeni üye
17 Tem 2014
25
0

aga senin ünün nette ağızdan ağıza dolaşıyor bunun için tebrik ediyorum yazdıklarını okudum yeminle çok etkilendim c c++ üzerinde durmayı hedefliyorum bide mesela uçak sistemleri sonra bilgisyar sistemleri vb sistemlerde açık bulcak kadar nasıl gelişebilirim israilin uçak sistemimi hacklenmişti bunu nasıl hacklediler nasıl yaptılar onlar gibi olmak istiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.