Coğrafya Ödevim İçin Albüm Kapağı (((ACİL)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byy Sakmanizm

Katılımcı Üye
3 Ocak 2011
568
0
Dünyadan
Arkadaşlar, dönem ödevim için hazırladığım bir sunumun sadece kapağı eksik. Konu Türkiye deki depremler ile ilgili. Özellikle Marmara Depremi üzerinde ağırlıklı olması gerek. Kapakda marmara depreminden 1-2 tane kare olursa çok daha iyi olur ve kapağın üzerinde Ad, Soyad, Sınıf, No ve Konu yazması lazım. Umarım nasıl bir şeye ihtiyacım olduğumu anlatabilmişimdir. Yardım etmeye çalışan herkeze + rap verilecektir. Şimdiden çok teşekkür ediyorum :)

Byy Sakmanizm

Katılımcı Üye
3 Ocak 2011
568
0
Dünyadan
kardeş doc uzantılı hiç bir dosya yok sadece exe uzantılı bir kurulum dosyası var. sana güvendiğimden dolayı tıkladım ama hiçbir şey çıkmadı. umarım trojen yada keylog falan değildir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.