Çok acil akıl danışmam lazım

ShadowOfMaster

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
328
0
Öncelikle Selamın Aleyküm ben motor alıp okula öyle gitmeyi düşünüyorum 30-40 dk lık yol e servise vereceğime motor alırım daha iyi onlar hep para tuzağı 2 metre götürüyor 180 tl alıyor neyse :D ben alıcam alıcam ama motoru nereye koyacam ? okulda bisikletlerin oraya koyan motorcualr var daha doğrusu kekolar meslek lisesi evet ama keko az d:ASD:a nasıl cümle oldu yani 2-3 tane küba var 1 tane gerçek motor diyebileceğimiz cross var ama şimdi okulda benim motoru götürüsem sökerler diye korkuyorum daha doğrusu herkes binecek ellicek bi yerleri illa ki kırılacak çizilecek adam ayağına düşürecek 140 kilo bacağı pert olacak sizce bu motoru okulun hemen yanındaki tüpçüye mi emanet etsem yoksa okulun konferans salonuna mı koysam e tabi müdür den izin almak gerekecek ?

VEk7bn.jpg

Son düzenleme:

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Öncelikle konu yerin yanlış bunun bilincindesindir :)

Okulun konferans salonu boş mu da müdür sana izin verecek diye sorarlar sana :) Ayrıca Meslek lisesi olsun olmasın motor sürekli gözünün önünde olmicak aklın sürekli onda kalıcak acaba biri bişi yapar mı vs vs..

O kadar para vericen üstüne üstün okuldakileri geçtim hadi, birisi gelip kurcalayabilir, yada serseri kılıklı tipler var bişi olabilir mi acabaaa :)

ShadowOfMaster

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
328
0
Öncelikle konu yerin yanlış bunun bilincindesindir :)

Okulun konferans salonu boş mu da müdür sana izin verecek diye sorarlar sana :) Ayrıca Meslek lisesi olsun olmasın motor sürekli gözünün önünde olmicak aklın sürekli onda kalıcak acaba biri bişi yapar mı vs vs..

O kadar para vericen üstüne üstün okuldakileri geçtim hadi, birisi gelip kurcalayabilir, yada serseri kılıklı tipler var bişi olabilir mi acabaaa :)

Evet işte ben motora keko gibi başlamamak için alıyorum bunu para kolay kazanılmıyor ama işte bu yobaz insanlarla uğraşmaya kalksan sıkıntı çıkarırlar en iyisi tüpçü :D

Gfbbk

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
699
0
Valhalla
Alarmlı disk kiliti ve sağlam bir zincir alıp tüpçüye emanet edebilirsin.Motosikletinin çok fazla dikkat çekeceğini düşünüyorsan uygun fiyatlarda bir branda alıp üstünü örtersin.

Daha basit bir çözüm Mondial Masti 100 alırsın , keko motoru olduğu için kimse ellemeye yeltenmez.Zaten dandik tasarımı var görünce bakmaya bile tenezzül etmiyorum :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.