Çok Acil Yardım Virüs Programı Güncelleme yapmıyor

6 Ocak 2013
215
0
Merhaba arkadaşlar
Dediğim gibi virüs programı güncelleme yapmıyor
İlk önce eset nod32 vardı lisansı vardı fakat güncelleme yapmadı bende // argo yasak tutmuştur diye avirayı yükledim fakat bundada güncelleme yapmadı bazı uyarılar verdi PC de hiç bişi yapamamaya başladım sürekli takıldığım bi oyunda oyuna giriş yap tuşu çalışmamaya başlamıştı PC format attığım zamanda böyle yapmıştı fakat bi şekilde güncelleme yapıp yüklemiştim ama bu sefer böyle olmadı virüs programı yüzünden kitlendi diye bilirim PC cok acil yardım

Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.