Cok kararsizim: Lise hangi bölüm?

krouspes

Katılımcı Üye
24 Ocak 2016
993
1
Arkadaslar ben 9.sinif ogrencisiyim simdi acik liseye gecmek istiyorum ama hangi bölüm simdi bilisimi secip veritabani programciligi secip yazilimcimi olup ogretmenmi olayim yoksa kalipci olup sabah kalipcilik gece bazi gunler programcilik mi yapayim cok kararzisim siz olsaniz ne yapardiniz

Lütfen sen bilirsin gibi cevaplar yazmayin

Edit:Başlık içerik ile uyumlu olmak zorunda, konunuz aksi takdirde silinir - HABİR : )

Moderatör tarafında düzenlendi:

onurcan16

Üye
1 May 2016
57
0
Ben sana abi tavsiyesi veriyim. Eğer imkanların uygunsa kesinlikle liseyi açık okuma. Bu seni sosyal olarak etkiler sadece. Sosyal gelişim senin yaşında ki arkadaşlarımız için çok önemli. Fakat imkanların uygun değil ise açık lise uygundur. Bilişimi seç ve asla düşünme. Neden mi ?? Ben 11-12 yaşlarındayken bilgisayarımı mahalledeki bilgisayarcıya götürüp format attırmıştım.Babamda benimle beraber gelmişti. Babam sohbet etmeye başladı .Laf lafı açtı meğer benim bilgisayara format atan adam kasapmış :) Şaka değil bildiğim kasap :) İşler kötü gidince bu sektöre girmiş , format atıp program yüklüyordu ve evini bu şekilde geçindiriyordu. Bana şunu söylemişti ''Teknolojiyi asla bırakma, aç kalmazsın'' . Umarım mesaj yerine gitmiştir :) Çok genç olduğunu ve hayatın boyunca kendini geliştireceğini unutma . Kendini bu alanda geliştir. Ben siyaset bilimciyim eylülde 3. üniversiteme başlıyorum hukuk okuyacağım. Bence sende bilgisayar mühendisi olabilirsin yeter ki iste :) Hayatında başarılar diliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.