Çok kolay şekilde Windows 10-11 Etkinleştirme (KMS)

Emirr_

Üye
22 Eki 2023
53
16
Bilemezsin
Selam, bugün size kendi yaptığım "KMS Activator" adlı programımla kolayca nasıl Windows 10 veya 11 işletim sistemini ücretsiz şekilde etkinleştireceğini göstereceğim.

İŞLEME GEÇELİM

İlk başta programımı buradan indireceğiz "KMS Activator - Browse Files at SourceForge.net"

"kmsactivator-cli" olan versiyonu değil normal program versiyonu "KMS Activator.zip"'i kullanacağız sakın CLI versiyonunu indirmeyin.

Açtıktan sonra karşımıza bir pencere çıkacak,

gi7c25c.jpg

Buradan Windows sürümümüz hangisiyse (örn. Pro) onu seçip "Activate!" adlı düğmeye basıyoruz

Sonra ise karşımıza "Please Wait..." adlı bir komut istemi ekranı çıkacak ve kutu şeklinde mesajlar çıkacak o mesajlara tamam diyip geçiyoruz, 2.mesajdan sonra etkinleştirme işlemine geçtiği için bir 30 saniye bekleyeceksiniz ve "Windows X Pro Etkinleştiriliyor... Etkinleştirildi!" gibi bir mesaj çıkacak. Bundan sonra bilgisayarımız tamamen etkinleştirilmiş oluyor, artık rahatlıkla Windows'un tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

Virus Total /
Anti-Virüs'ünüz virüs olarak algılayabilir çünkü içinde Windows'u etkinleştiren kodlar olduğu için oluyor. Ben sanal makineler üzerinde denedim ve normal bilgisayar üstündede denedim bir sıkıntı çıkmadı :)

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
290
50
Selam, bugün size kendi yaptığım "KMS Activator" adlı programımla kolayca nasıl Windows 10 veya 11 işletim sistemini ücretsiz şekilde etkinleştireceğini göstereceğim.

İŞLEME GEÇELİM

İlk başta programımı buradan indireceğiz "KMS Activator - Browse Files at SourceForge.net"

"kmsactivator-cli" olan versiyonu değil normal program versiyonu "KMS Activator.zip"'i kullanacağız sakın CLI versiyonunu indirmeyin.

gi7c25c.jpg

Buradan Windows sürümümüz hangisiyse (örn. Pro) onu seçip "Activate!" adlı düğmeye basıyoruz

Sonra ise karşımıza "Please Wait..." adlı bir komut istemi ekranı çıkacak ve kutu şeklinde mesajlar çıkacak o mesajlara tamam diyip geçiyoruz, 2.mesajdan sonra etkinleştirme işlemine geçtiği için bir 30 saniye bekleyeceksiniz ve "Windows X Pro Etkinleştiriliyor... Etkinleştirildi!" gibi bir mesaj çıkacak. Bundan sonra bilgisayarımız tamamen etkinleştirilmiş oluyor, artık rahatlıkla Windows'un tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

Virus Total /
Anti-Virüs'ünüz virüs olarak algılayabilir çünkü içinde Windows'u etkinleştiren kodlar olduğu için oluyor. Ben sanal makineler üzerinde denedim ve normal bilgisayar üstündede denedim bir sıkıntı çıkmadı :)
kesinlikle kms ye güvenmeyi mantıklı bulmuyorum özellikle w10 ve w11 keyleri bu kadar ucuzken...

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,347
858
anka.html

Size onerim once bu konuyu okumanizdir sanal makinede neden aktiflestirme ihtiyaci duyarsiniz onuda anlamadim.

Herkesin düşüncesi farklıdır, ben güveniyorum ve yıllarca kullandım. Düşünceni belirttiğin için teşekkürler :)
Yillarca bir botnet agindaydin lakin hic fark etmedin arkada donen olaylari arastirmamis olabilirisn yukarida bizaat saatlerce arastirdigim ve ortaya cikardigim konumun linkini biraktim okumani oneririm

Emirr_

Üye
22 Eki 2023
53
16
Bilemezsin

Size onerim once bu konuyu okumanizdir sanal makinede neden aktiflestirme ihtiyaci duyarsiniz onuda anlamadim.
Sanal Makinede test etmek istediğim için ihtiyaç duydum acaba aktifleşirken falan sorun çıkıyor mu diye

Emirr_

Üye
22 Eki 2023
53
16
Bilemezsin
Yillarca bir botnet agindaydin lakin hic fark etmedin arkada donen olaylari arastirmamis olabilirisn yukarida bizaat saatlerce arastirdigim ve ortaya cikardigim konumun linkini biraktim okumani oneririm
Bu program herhangi bir dosya yüklemiyor, sadece bir server'a bağlanıyor yaklaşık 1 dakikalığına ve sonra ise tamamen tüm bağlantılar kesiliyor. Program değişik bir yöntem kullanıyor. Onun gibi kodlara izin vermiyor. Bir veri gönderme olayı, bir ağda olma olayı olmuyor. Tabi KMS'nin güvenliksiz olduğunu bende biliyorum ancak dediğim gibi farklı bir yöntem kullanıyor.

Ayrıca programı sizin yapmış olmanız ve kmspico gibi bir zararlıyı savunmanız da bana masum gelmiyor.
Pek savunduğum söylenemez, ama kendi yaptığım ve kodlarını tamamen ben bildiğim için ve içine zararlı bir yazılım koymadığım için güveniyorum bir tık. KMS'nin güvensiz olduğunu biliyorum. İsteyen gidip 40-50TL'ye Key'de alabilir. Benim bilgisayarımda zaten OEM key var ve kullanmıyorum ancak 22.000 kişiden bir tane bile kötü yorumu olan, veri çalıyor, dosyalarımı değiştiriyor, içine gizlice dosya koyuyor, onu çalıştırıyor falan diye bir mesaj almadım.

Aktiflestirmede sorun yasamazsin ondan sonra yasarsin konu içinde anlattim herseyi
Ondan sonra bir sorun yaşamadım, sanal makinede takıldım baya bir ve çalıştırdım her gün, normal bir arkadaşımın bilgisayarındada var 4-5 aydır kullanıyor. Hiç bir sorun yaşanmadı yine.

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
290
50
Pek savunduğum söylenemez, ama kendi yaptığım ve kodlarını tamamen ben bildiğim için ve içine zararlı bir yazılım koymadığım için güveniyorum bir tık. KMS'nin güvensiz olduğunu biliyorum. İsteyen gidip 40-50TL'ye Key'de alabilir. Benim bilgisayarımda zaten OEM key var ve kullanmıyorum ancak 22.000 kişiden bir tane bile kötü yorumu olan, veri çalıyor, dosyalarımı değiştiriyor, içine gizlice dosya koyuyor, onu çalıştırıyor falan diye bir mesaj almadım.
kodları görmeden bir şey demek zor

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,347
858
anka.html
Bu program herhangi bir dosya yüklemiyor, sadece bir server'a bağlanıyor yaklaşık 1 dakikalığına ve sonra ise tamamen tüm bağlantılar kesiliyor. Program değişik bir yöntem kullanıyor. Onun gibi kodlara izin vermiyor. Bir veri gönderme olayı, bir ağda olma olayı olmuyor. Tabi KMS'nin güvenliksiz olduğunu bende biliyorum ancak dediğim gibi farklı bir yöntem kullanıyor.
Kmspico her turlu zararlidir telefonda oldugumdan dolayi yazamiyorum onun yerine savunmami paylastigim konu icinde yaptim

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,100
554
Belirsiz

İŞLEME GEÇELİM

gi7c25c.jpg

Virus Total /
teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.