Combobox Kullanımı Yardım ?

5 Haz 2015
225
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar iki tane combobox var birincisinde a b c yazıyor mesela a ya bastığımda 2. comboboxta e çıkıyor b ye bastığımda g çıkıyor gibi bunu ayarladım yaptım ama sıra şeye geldi mesela ben a ya bastım 2. comboboxta b çıktı bu b ye tıkladım ondan sonra butona tıklayınca b ye verdiğim link açılsın nasıl link veririm ve de butona ayarlarım yardım edenden ALLAH RAZI OLSUN şimdiden

2.sorumda yine 2tane combobox var birincisinde mesela m g k var ben g ye tıkladığımda 2. comboboxta keyler var butona tıkladığımda değişik keyler gelecek nasıl yapacam ? yani amacım key programı yapmak yardım edenden ALLAH RAZI OLSUN şimdiden

5 Haz 2015
225
0
Kardeşim daha açıklayıcı yazsan?

kardeş şimdi mesela 1. comboboxta iller yazıyor 2. comboboxta ilçeleri yazıyor ya her ilin farklı ilçesi var mesela istanbula tıklayınca kadıköy vs.geliyor adanaya tıklayınca yüreğir çukrova geliyor vs. bunu yaptım bunda sıkıntı yok ama ben 2.comboboxta olan ilçelere nasıl link verebilirim mesela adanadaki ilce olan çukurovanın sitesine gitmek için link eklemem lazım nasıl ekliyecem link ekleyince butona basıp siteye girecek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.