Config çekme wordpress

cimenli42

Üye
9 Eki 2012
52
0
Konya
Selam arkadaşlar bi siteyi hackledim ve config çektim baya site var Joomla siteler configin içinde yazıyo zaten ama wordpress siteler yazmıyo yani anlayacağınız elimde user ve pass var ama hangi wordpress site onu bilmiyorum

SubWay

Üye
28 Haz 2012
142
0
valla kardeşiburdan bu şekilde yardımcı olamam kusura bakma dediğim gibi istersen siteyi at bakayım istersen tw ver baglanayıp bır bakayım sitemi alır korkusu yaşıyorsan ihtiyacım yok korkmanada gerek yok

cimenli42

Üye
9 Eki 2012
52
0
Konya
yok kardeş estağfirullah sitedeki shell lerim silinmiş o yüzden başka shell atana kadar burdan yaz dedim sen facebook hesabını atarmısın pm ben ekliyim ister ordan ister tw den anlatırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.