Corel VideoStudio Pro x6 Bi Bakın

6 Ocak 2013
215
0
Selam arkadaşlar
Başlıktada belirdigim gibi Corel VideoStudio Pro x6 Crax dosyasını arıyorum fakat cogu internet sitesinde ingilizce veya başka şeyler oldugu için indirmedim güvensizdi o sitelerdekiler bende buraya yazmak istedim bilen varmı bunun crax dosyasını cok acil lazım

şimdiden teşekkürler

xelarmenbyhacked

Uzman üye
5 Ocak 2013
1,558
3
Selam arkadaşlar
Başlıktada belirdigim gibi Corel VideoStudio Pro x6 Crax dosyasını arıyorum fakat cogu internet sitesinde ingilizce veya başka şeyler oldugu için indirmedim güvensizdi o sitelerdekiler bende buraya yazmak istedim bilen varmı bunun crax dosyasını cok acil lazım

şimdiden teşekkürler

kardeş corel video nun yamasını aradım bulamadım birez uğraş kullanmasını öğrenissin Türkçe bosuna arama

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.