Counter Hızlı Koşma

KatliamHacker

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
2,768
1
Beyler cheat engine ile hızlı koşuyorum ama sorun oluyor hedeflediğim yer yerine az daha geride kalıyorum bilen var mı? Bir de bunu bir tuşla açıp kapatabilir miyiz oyunda?

KatliamHacker

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
2,768
1
Kaç aydır CSye girmedim hiç dur bakayım bi dolanayım dedim serverin birine girdim 1.6 da paslanmışım tabi gelen geçen döşüyor bana :D Sinirlendim cheat engineyi açtım speedi 500 yaptım tabi bir ego geldi oyundan attılar sonra tekrar girdim 150 falan yaptım çoştu :D:D:d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.