Counter Strike 1.5 Süper cfg (kendim editledim)

ßy_SuSKun

Yeni üye
2 Eki 2009
1
0
By CFG Counter Strike 1.5 icin Süper cfg paketi (kendim editledim)

Arkadaslar bu cfg script paketini dünyaca ünlü kinglerin kullandigi cfglerden editledim.
Insallah isinize yarar yarayacaginida biliyorum.
Iceriği cok genis sadece confing yok bir cok kisinin hile sayabilecegi seyler de var
mesela;

By_SuSKuN cfg Script Paketi

Genel Ayarlar Bolumu = cok güzel 3d ayarı var burda colt ve keleste tek çeker.Affetmez .xD

OZEL AYARLAR BOLUMU

Ziplayan Bunny = mouse 3 u cevirdiginizde sürekli ziplar.

Surekli Yurume = Sessiz yurumek için shifte basarız bu scriptte shifte bir kere bastiginizda

sürekli yurur bir kere daha bastiginizda kosmaya devam eder.

Awp Script = bu scriptte capslock tusuna bastiginizda devreye girer. awp kullanmaya

birebirdir. awp kullanirken seri sekilde ates eder bicagi ceker tekrar silaha gecer bu

sekilde dürbün acik kalmamis olur ve kullanim kolaylasir.Not= Seri silah oynarken capslocka

basip kapatmayi unutmayin.

180 Derece Donmece = Mouse 3 yani mousenizin ortadaki yuvarlak tusuna bastiginizda seri

sekilde 180 derece arkaya doner.

Surekli Konusma = oyun icinde konusurken "k" ya basılı tutmamız gerekmiyor bir kere basin

devreye girer.

Hassas Renkler = Dürbünü cevirdiginiz yerde renk sorunu yasamazsiniz.

Alay Etme Script = birini bicakladiginizda veye bombayla ucurdugunuzda "P" tusuna

bastiginiz anda isminiz "pardon kazayla oldu" oluyor. ve tekrar bastiğinizda onceki nickiniz

tekrar geliyor. Not = cfg paketine girip name yazan yere ve alay script bolumundeki yeri

kendi nickinizle degistirmeniz gerekiyor.

Hizli Satin Alma islemleri = burada çok seri sekilde silahlar ve mühimmatlar alabilirsiniz

mesela;

"t" tusuna bastiginizda deagle, el bombası, celik yelek, yedek can vs. gibi muhimmatları

alır.
"j" tusuna bastiginizda colt ve muhimatlari alir ve daha cok satin alma islemi var

karistirarak bulursunuz.

Yapmaniz Gereken cfg dosyasini C:/hilelife/csstrike klasorune atip oyuna girin. Console Acip

"exec by.cfg" Yazmanız yeterli bunlarin hepsi ayni anda devreye girer.

Download Link = http://rapidshare.com/files/288566396/by.cfg
Download Link = https://tik.lat/kVKUO

Emege Saygi duyunuz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.