//Counter-Strike : Global Offensive Wallhack GLOW Esp by SolidStar//

Sizce projeye devam etmelimiyim?

• Kullanılan toplam oy
    56

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Benim bildiğim kadarıyla istediğiniz kadar belli etmeyin Vac ban yersiniz Vac ban almak için overwatcha düşmeniz şart değil Valve korumasi bilgisayarinizdaki anormal programlari fark edecektir bunun ile ilgili makaleri steam üzerinde görebilirsiniz mobilde olduğum için alıntı yapamiyorum :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Benim bildiğim kadarıyla istediğiniz kadar belli etmeyin Vac ban yersiniz Vac ban almak için overwatcha düşmeniz şart değil Valve korumasi bilgisayarinizdaki anormal programlari fark edecektir bunun ile ilgili makaleri steam üzerinde görebilirsiniz mobilde olduğum için alıntı yapamiyorum :)

O sistem bildiğim kadarıyla işlem adı geçerli olanlar için devrede. Bu programın da işlem adı saniye başı değişeceği için görmüyor. Ayrıca, işlem ağacında sadece 1 exe yok. Ona ait alt exeler mevcut. Bu sayede bir işlem farkedilse bile diğerlerini farketmesi mümkün değil. Ki işlem sandboxta çalışıyor. yani teknik olarak standart bir işlemin, o uygulamayı farketmesi pek mümkün değil :)

AlicanAKCA1

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
382
0
İzmir
Ben Dust2 nin spotlarının bulunduğu bir resmi, CS GO içerisindeki haritanın yüklenme ekranına ve öldüğümüzde CTRL'ye basınca çıkan Spot Krokisini .dds formatı ile değiştirdim. Bir sonraki güncellemeler ile gitti. Burada anlatmak istediğim şey şu; VAC BAN yemesekte gelen güncellemeler ile değişiklik farkedilip değiştirilebiliyor.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Ben Dust2 nin spotlarının bulunduğu bir resmi, CS GO içerisindeki haritanın yüklenme ekranına ve öldüğümüzde CTRL'ye basınca çıkan Spot Krokisini .dds formatı ile değiştirdim. Bir sonraki güncellemeler ile gitti. Burada anlatmak istediğim şey şu; VAC BAN yemesekte gelen güncellemeler ile değişiklik farkedilip değiştirilebiliyor.

Aynen o konuda haklısın. Misal, bigbuck.dll bu sürüm için çalışıyorsa da (ki aim hala çalışmıyor) bir sonraki sürümde çalışmayabilir. Yani güncelleme ile hilenin de güncellenmesi lazım.

AlicanAKCA1

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
382
0
İzmir
Sizden ricam bu projede kullandığınız (duvar arkası gösteren) .dll dosyasını özel mesaj yoluyla bana ulaştırabilirmisiniz ? Farklı bir teknik uygulamayı düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.