(çözüldü) Saldırı Timlerine Katılım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoptecmTR

Üye
19 Ağu 2017
101
0
Adana
Bir saldırı timine katılmak istiyorum. Forumda kendimiz mi farkedileceğiz, yoksa başvuru mu yapacağız? Bilgilendirirseniz sevinirim. :)

Sevgilerle :)
BoptecmTR :RpS_thumbsup:

Son düzenleme:

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Öncelikle kendini kanıtlaman gerekiyor hacking konusunda zaten direk katılamazsın öncelikle ug timi daha sonra asistanlık süreci orada da başarılı olursan saldırı timlerine katılma hakkı kazanırsın.Her timin (Şu an anka ve ug var) kendine özgü nitelikleri ve alım koşulları vardır.Gerekli zamanlarda alımlar açılır forum hakkında kısmında duyuru yapılır.

BoptecmTR

Üye
19 Ağu 2017
101
0
Adana
evet çok alakası var araştırma yapmayı bilmiyormu arama seçeneğini kullansın.
araştırma yapmayı bilmiyorsa sevmiyorsa kendini geliştiremez

Yorumumu okuyup değerlendirirsen sevinirim ve araştırma yapmayı bilmediğimide düşünmüyorum.
İnsanları kabaca yargılamaktansa sabırlı bir şekilde açıklamanı öneririm. Herkes kusurusuz olamaz. Kusurları ortaya çıkarıp insanları azarlıyarak sadece yalnız kalırsın. Herkesin kusurunu örttüğünde ise somut olarak yalnız olsan bile soyut olarak yalnız olmazsın. ,

Sevgilerle
BoptecmTR

qwer2000

Uzman üye
13 Ara 2015
1,057
5
Güzel Kardeşim f3 değil bak burayı Kullan.
ZEvAza.png

Son düzenleme:

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
Araştırma yapmayı bilmiyorsan timlere giremezsin bir kere aratsaydın bulurdun

TIKLA

Arkadaşımız tavsiye istememiş,
yardım istemiş.

Merhaba;
Alımlar açık olduğunda duyurusu yapılır. Ancak forumda belli başlı tecrübeler kazanmalısınız. Bağlı olduğunuz süre bu tecrübelerinizin kanıtıdır. Deface işini bilen ve istekli olan arkadaşlar alınır. İyi akşamlar.

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Kaba üslubunuzdan vazgeçin. Konu sahibi takıldığı yer hakkında soru sormak istemiş ne demek araştırma yapmayı bilmiyorsan katılamazsın? Şuana kadar ben öyle bir kriter görmedim veya duymadım? Sert üslubunuzdan vazgeçin arkadaşlar.

Soruna gelirsek;
Dediğin 2 şey de geçerlidir farkedelirsin ama başvuru atmazsın katılmak istemeyebilirsin normaldir, farkedilmeyip başvuru atarsın eğer başarılıysa atanman gerçekleşir. Farkedilip de katılabilirsin bu tamamıyla sana bağlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.