Çözülemeyen Erişim Problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır her türlü yöntemi denememe rağmen çözemedim bu erişim problemini.
C++ 2010 redistributable indiriyorum kurarken erişim engellendi diyor.
Şimdi bu problem için microsoft sitesindeki bütün çözümleri uyguladım çözümler şunlar sitede : sfc/scannow yaptırdım yani tarama ,regsvr32 msxml.dll galiba ona uyguladım cmd yi yönetici olarak açarak öyle bir dosya yok dedi.Çözüm için regsvr32 msvcr110.dll yi uygulamam gerekiyor ancak onda hata geliyor ve çözümü yukardaki msxml.dll li olan çözüm ama bu da ayrı hata verince kitlenip kaldım.
Erişimi bir türlü aşamıyorum dosya seçeneklerinden kendi hesabıma everyone hesabına alayına tam yetki veriyorum olmuyor cmd den bir kod bulmuştum ona girdim o da sökmedi.
Normalde bütün yetkilerin bende olması gerekiyor ancak işte programı açarken hala erişim engeline takılıyorum.Antivirüs alayını kaldırdım bunu çözmek için zamanında combofix vb. birçok yol denedim yok.Yönetici olarak ayrı oturum açtım orda da yine yönetici olarak çalıştırdım yine yok.
Paylaşıma açtım yok.
Bunu çözen adama helal demekten başka şey kalmaz ne diyim 2 yıldır aramadığım site,forum kalmadı çözüm yok hala.Formatsız bu işi nasıl çözebilirim ?
1-Güvenli mod denendi
Sürekli takip edip vermeyi unuttuğum eksik bilgileri bu mesaja ekliyeceğim bilginize.
Sistem win7

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.