Cpanel, Cloudlinux, litespeed gibi yazılımlar sunucuda nasıl lisanslanır?

propolis25

Üye
13 Şub 2016
148
0
izmir
Selam arkadaşlara, bildiğiniz üzere bunların Crack satışını yapan birçok firma mevcut. Bu işlem nasıl gerçekleştiriliyor biliyormusunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

propolis25

Üye
13 Şub 2016
148
0
izmir
Ücretli olduğunu biliyorum, şuan 200+ site barındırıyorum ve cloudlinux, litespeed softacloud kullanıyorum. Hepsi warez başka bir yerden alınma fakat nasıl warezliyorlar bize satıyorlar?
bay404

Son düzenleme:

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
972
84
Ben Şahsen Bazılarının Lisanslayan Firma Tarafından Çıkarıldığını Düşünüyorum.Taklitler Aslını Yüceltir Derler.
Örneğin Windows İsterse Bu Cracklere İzin Vermiyebilir Ancak Bunu Yaparsa Ücretsiz Şuan Crack Windows Kullananlar Ubuntu Gibi Ücretsiz İşletim Sistemlerine Geçerler.
Ancak Windows Burada Cracklere Engel Olmuyor ve Şahsi Düşünceme Göre Bu Crackleri Sağlıyan Fırmaların Çoğuyla Ortaklık İçindeler.
Yani Burda Sadece Kişisel Düşüncemi Yansıttım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.