Cpuhunter ile bilgisayarları para basma makinesine çevirin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daedalus

Üye
11 Tem 2015
216
0
Panel
===============
cpuhunter_panel.png

Nanopool
===============
cpuhunter_nanopool.png

Gelen Ödemeler
===============
cpuhunter_odemeler.png

1-2 aydır dolaşmıyorum bu ay biraz hızlanacağım, tavsiyem net cafeler ki bendeki hashrate'in çoğu net cafelerden geliyor.

İlk attığınızda hemen görünmeyebilir + işareti çıkıyorsa rahat olun bilgisayar açıldıktan bir süre sonra panele yansıyor bir süre daha sonra nanopoola düşüyor.

- işareti çıkıyorsa bilgisayarın düzgün kapatıldığından emin olun windows düzgün kapatılmadığında c sürücüsünü kilitliyor o yüzden kaydedilemiyor restart atıldığında sorun düzeliyor bazen ama genelde problem çıkmıyor

normalde kazancım ayda 1 xmr gibiydi bu ay 1.7 gibi hedefim bu ay içerisinde 2.5'e çıkmak 24 saatlik ortalamadan aylık ortalama kazancınıza bakabilirsiniz

daha önceden pokemon avına çıkan biriydim bu programdan sonra pc avına çıkıyorum sıcaklardan pek gezemedim ama normalde gezmeyi seviyorum tam bana göre açıkçası :)

ödemelerde sorun çıkmıyor 1xmr olduğunda dakikasında yatıyor mymonero.com'dan çekip paribu'ya gönderiyor ordan da tl olarak banka hesabına çekiyorum

0.8 xmr dolmuş şuan bende kısa sürede 1 xmr olur gönderilir hesabıma tekrar..

monero düşüp yükselebiliyor şuan fiyatının çok altında sene içerisinde 250$ ya da 300$ civarlarına çıkması bekleniyor biraz bekleyip 2 katına paranızı banka hesabına çekebilirsiniz sabırlı olanlara tavsiyem bekleyip daha sonra çekmeleri yine de tercih sizin tabiki de

binance hesabı oluşturup xmr'yi oraya gönderip exchange ile al sat da yapabilirsiniz

bu işte para kazanmanın bi sınıırı yok ne kadar bilgisayara yükleyebilirseniz kazancınız o denli yükselir

Bilgisayarı kapat seçeneği ile windows üzerinden kapattım fakat yine aynı sorun yine - işareti alıyorum

HACK888

Yeni üye
28 May 2013
1
0
kendi bilgisayarlarımda denedim + işareti geldi Pc-ler bir süre sonra dasboarda düştü sonra bilgisayarlar aktif olmasına ragmen dasboarddan kayboldu ve restart etdim bir süre(bir kaç saat) bekledim dasboardda hiç bir haraketlilik hiç bir gösterim olmadi nedeni ne olabilir ?

24 Ağu 2017
53
0
Kendi bilgisayarımızda o işlemleri 1 kere yaptıktan sonra o usb ile her bilgisayara sadece takmamız yetiyor mu ?

evet aynen öyle kurulum işlemi bir defalığına oluyor sonrasında yüklenecek bilgisayarın usb'den tek seferliğine reboot edilmesi yeterli

kendi bilgisayarlarınızda kurulum için deneyebilirsiniz ancak net cafeler bana göre daha güzel bende şuan 300'e yakın bilgisayar var panel görüntümü paylaşacağım burdan

Panel
===============
cpuhunter_panel.png

Nanopool
===============
cpuhunter_nanopool.png

Gelen Ödemeler
===============
cpuhunter_odemeler.png

1-2 aydır dolaşmıyorum bu ay biraz hızlanacağım, tavsiyem net cafeler ki bendeki hashrate'in çoğu net cafelerden geliyor.

İlk attığınızda hemen görünmeyebilir + işareti çıkıyorsa rahat olun bilgisayar açıldıktan bir süre sonra panele yansıyor bir süre daha sonra nanopoola düşüyor.

- işareti çıkıyorsa bilgisayarın düzgün kapatıldığından emin olun windows düzgün kapatılmadığında c sürücüsünü kilitliyor o yüzden kaydedilemiyor restart atıldığında sorun düzeliyor bazen ama genelde problem çıkmıyor

normalde kazancım ayda 1 xmr gibiydi bu ay 1.7 gibi hedefim bu ay içerisinde 2.5'e çıkmak 24 saatlik ortalamadan aylık ortalama kazancınıza bakabilirsiniz

daha önceden pokemon avına çıkan biriydim bu programdan sonra pc avına çıkıyorum sıcaklardan pek gezemedim ama normalde gezmeyi seviyorum tam bana göre açıkçası :)

ödemelerde sorun çıkmıyor 1xmr olduğunda dakikasında yatıyor mymonero.com'dan çekip paribu'ya gönderiyor ordan da tl olarak banka hesabına çekiyorum

0.8 xmr dolmuş şuan bende kısa sürede 1 xmr olur gönderilir hesabıma tekrar..

monero düşüp yükselebiliyor şuan fiyatının çok altında sene içerisinde 250$ ya da 300$ civarlarına çıkması bekleniyor biraz bekleyip 2 katına paranızı banka hesabına çekebilirsiniz sabırlı olanlara tavsiyem bekleyip daha sonra çekmeleri yine de tercih sizin tabiki de

binance hesabı oluşturup xmr'yi oraya gönderip exchange ile al sat da yapabilirsiniz

bu işte para kazanmanın bi sınıırı yok ne kadar bilgisayara yükleyebilirseniz kazancınız o denli yükselir

Telegram grubu oluşturdum problem yaşayan arkadaşlara destek olmak babında, aşağıdaki linkten katılabilirsiniz:

https://t.me/cpuhunter_destek

Hocam net cafede usb ile boot etmek için videodaki işlemin aynısını mı gerçekleştireceğiz

net cafede sadece usb reboot yeterli en sondaki restart işlemi kurulumun baştan yapılmasına gerek yok ki orda zaten pc'nin açıldığı bile belli değil sadece + işareti çıkacak sonra (başlat + e) düğmelerine basın restart atar hemen.

wallet adresi giriken config.json dosyasında "auto_reboot": "False" yazıyor onu "True" olarak değiştirirseniz işlem sonrası otomatik reboot edilir. Yani hiçbir şeye dokunmanıza bile gerek kalmaz. Çok daha rahat olur.

Bu arada boot olayı gerçekleşirken ana pcye bildirim gitmesin Cafe sahibinden azar işitmeyek :D
Rahat ol 100lerce pcye attım 1-2 tanesi gelip baktı gelene kadar işlem bitiyo zaten + gelip baksa bile pc açılmamış gibi görünüyor sorun çıkma ihtimali yok 30 saniyelik iş hepi topu :)

Linux olayını çözemedim yaw imaj dosyası Linux mu oluyor yoksa ayriyetten kurmamız mı lazım

imaj dosyası ayarlamaları yapılmış linux zaten ayrıca kurmaya gerek yok
videodaki gibi yapmanız yeterli olacaktır

Anlamadım hangı ınt. kafede linux varkı ? :))

Linux'u sadece usb'ye yükleyeceksiniz ve sadece yazılımı bulaştırmak için kullanacaksınız başka da herhangi bir işlem yapılmayacak

ayrıca linux bilgisi gerektirmiyor videoda anlatıldığı gibi imaj dosyası usb'ye yazdırılacak

kurulum ve kullanım çok basit video anlatıma bakabilirsiniz

sağ üstte + işaretini gördüğünüz anda bilgisayarı yeniden başlatın bu kadar

o bilgisayar windowsta çalışmaya aynen gibi devam edecek bunun yanında size para kazandıracak

Net cafedende video isteriz :D :D

elbette neden olmasın

Linux falan ne alaka ben anlamadım hiçbirşey

video kurulum rehberine göz atabilirsiniz linux 30 saniyeliğine lazım sonrası tekrar windows forever :gülenyüz

kendi bilgisayarlarımda denedim + işareti geldi Pc-ler bir süre sonra dasboarda düştü sonra bilgisayarlar aktif olmasına ragmen dasboarddan kayboldu ve restart etdim bir süre(bir kaç saat) bekledim dasboardda hiç bir haraketlilik hiç bir gösterim olmadi nedeni ne olabilir ?

Telegram grubuna yaz problem varsa çözüyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

dagger69

Üye
3 Nis 2016
119
0
Aga yeni kafelerde USB taktigin gibi anamakineye bildirim gidiyo hadi onu geçtim bu program makinenin kullanımını aniden arttirmiyomu kafe sahibi direk çöker masana

emircanomur

Yeni üye
15 May 2016
1
0
Cevapların hepsini okudum videoyuda dikkatli birşekilde izledim fakat şöyle bir sorunum var ben kurbanın pcsine atarken usbyi takıp direk pcyi çalıştırıcam değilmi ? boot işlemi vs yok yani direk usbyi takıp pcyi calıştırıcam ? lütfen bununla ilgili bir video gelsin kurbanın pcye nasıl aktarıcaz onu anlamadım yahu

24 Ağu 2017
53
0
Cevapların hepsini okudum videoyuda dikkatli birşekilde izledim fakat şöyle bir sorunum var ben kurbanın pcsine atarken usbyi takıp direk pcyi çalıştırıcam değilmi ? boot işlemi vs yok yani direk usbyi takıp pcyi calıştırıcam ? lütfen bununla ilgili bir video gelsin kurbanın pcye nasıl aktarıcaz onu anlamadım yahu

Kurulum tamamlandıktan sonra usb'yi pc'ye takın ve pc'yi restartlayın. Usb'den boot etmeniz lazım bazı bilgisayarlarda esc tuşu bazılarında del bazılarında f2 tuşlarıyla boot menüsü açılır. (Bazı pc'ler ise otomatik olarak usb'den boot eder.) Boot menüsü açıldığında usb'yi seçin ve kali linux açıldığında işlem otomatik olarak tamamlanacaktır.

Bir kaç denemeden sonra işleyiş daha rahat kavranacaktır. Canlı destek için discord grubuna katılabilirsiniz.

Bu arada bu program her türlü pc'ye yüklenebiliyor kendinizi cafelerle sınırlamanıza gerek yok.

YUROS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
329
0
YAPANLAR VARMI KONU CANLANSIN BİRAZ yapan varsa cafeden başlayalım simdiden ben indirmeyi deniyorum

kacak_ali

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
938
0
35
Bursa
Kurulan bilgisayarda kasma vs. sorunlara sebep olur mu? Bilgisayarın gücünü sabit bir oranla mı kullanıyor? Birde güçlü bir bilgisayara kurulursa daha yüksek bir gelir olur değil mi?

kobra852

Üye
9 May 2007
70
0
Hocam konu gerçekten güzel eline sağlık her genç insanın internet cafeye gidip yapası geliyor valla :D

qurbancik

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
531
0
ben bisey soracam dosya olarak bunu bi yere yuklesek ve onlar yuklese bilgisayara olmazmi?

Mhyldrm

Üye
9 Ara 2017
83
1
Bunu trojan rat vs ile bilgisayarlara yüklesek bu bize sıkıntısız parayı verirmi yoksa bi sıkıntı çıkartırmı başkasının bilgisayarı olduğu için

Daedalus

Üye
11 Tem 2015
216
0
Telegram destek gurubuda discord grubuda kapanmış ikisinede ulaşamyorum yardım lütfen

Blaqua

Yeni üye
17 May 2018
13
0
Yani şimdi ayarlamalar hazır, kurban bilgisayarda biostan ayarladık usbden başlattık. Sağ üstte + olduktan sonra güvenli şekilde resetleyeceğiz, yeniden başlarken flaşı çıkarsak tamammı yani??

ahmet643

Üye
1 Ara 2011
92
0
Yani şimdi ayarlamalar hazır, kurban bilgisayarda biostan ayarladık usbden başlattık. Sağ üstte + olduktan sonra güvenli şekilde resetleyeceğiz, yeniden başlarken flaşı çıkarsak tamammı yani??

+ isaretini gordukten sonra tamamlanmistir islem sistemi kapayip flashi kapatman yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.