Crypter gerek Hakops için

Tolga183

Üye
25 Eki 2015
59
0
Hakops 13 keylogger serverini göstermeyecek crypter lazım.

Yakalanmaması gereken programlar;

Eset Nod32-Eset Smart Security
Avast
McAfee
360 Total
Usb disk security
AdwCleaner
ComboFix
AVG
Avira
Panda

En önemlileri (sadece bunlara yakalanmasın o da olur):
Eset
Awast
Avg

Küçüç bir facebook grubunda paylaşsam 100 kişinin 90'ında hiçbir sorun olmadan inip çalışması gerekiyor serverin. Forumda biraz aradım ama fudladıktan sonra virus total'e atıyorum yarısından çoğu truva olarak algılıyor sinir oluyorum :D Yada bulduğum 20 crypterden 15 tanesi tam saklayamıyor bütün virüs programları fark ediyor yada link kırık oluyor. Sağlam crypter linki aşağıya atarsanız sevinirim sizin kullandığınız varsa. Şimdiden Teşekkür Ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.