crysis yüklücem ama ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

12cumhur12

Yeni üye
14 Eki 2012
11
0
selamün aleyküm beyler
arkadaşlar crysis 1-2 yüklmek istiyorum farkındayım biraz kasar ama ne yapalım grafikleri felan düşürürüz oynarız şimdi sizden yardım istiyorum benim pcme hangisi daha uygun arkadaşlar birde yüklesem çok kasarmı netten indircem boşa indirmeyelim grafikleri fln düşürsem oynuya bilrimiyim acaba ?

pc'min özellikleri
İşletim sistemi: windows xp
işlemci : pentium(R) 4 cpu 2.66Ghz intel (R)
ram :2.50 gb
ekran kartı : nvidia geforce 7300 le 512 MB

crysis 1 gereksininleri
En Düşük Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: Intel Pentium 4 2.8 GHz (Vista için 3.2 GHz), Intel Core 2.0 GHz (Vista için 2.2 GHz), AMD Athlon 2800 + (Vista için 3200 +) veya daha iyi
Bellek: 1GB (Windows Vista üzerinde 1.5GB)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Vista için Radeon X800 Pro) veya daha iyi
Video Belleği: 256MB Grafik Belleği

crysis 2 gereksininleri
İşletim sistemi: Windows XP, Vista ya da Windows 7 (son servis paketi yüklü olmalı)
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.00 GHz, AMD Athlon 64 x2 2.00 GHz veya daha iyisi
Bellek: 2 GB (Vista için 3 GB)
Boş alan ihtiyacı: 9 GB
Ekran kartı: Nvidia 8800 GT 512 MB, ATI HD3850 512 MB veya daha iyisi
Ses: DirectX uyumlu ses kartı
Ayrıca; DirectX 9.0

betco

Üye
25 Kas 2008
55
0
benimkide crisis 2 çımtıgında 512 mb tı ama paşa paşa oynatıyordu hatta ram o zaman 1 gb tı ama işlemcinden şühheliyim zira benim işlemci o zaman amd antlon 64x2 4400 (2.2ghz)di. bence dene derim oyna ayrıca komşumda benimkinin aynısı pentium 4 vardı ama çok güzel oynadığını biliyorum sorun olmadan ama onunkide işlemci 3.0 ghz di ama dene bi bence nasılsa denemekten zarar gelmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.