Cs 1.6 Eskisi Gibi Degil

5 Eyl 2011
243
0
KONYA
Arkadaşlar Ben Cs yükledim, Tabikide Yüklenirken Kayıt Defteri Hakkında Bir Sorun Cıkarttı, Diyor Kayıt Defteri , Engellenmiştir, Neyse Geçelim onu
Ben Şimdi Eskiden Cs İlk Yükledigimde Üste Server Ip Cıkardı Tıkladımmı Girerdim,Şimdi Onlar Cıkmıyor ve Serverlere Bakıyorum Hepsi 32/32 Gözüküyor Tıklıyorum Fake Client Diyor Ne Yapabilirim, Eskiden Süperdi , Şimdi Cok Kötü Bazı Sw'leri Acmıyor Bir Yardımcı Olun :):yaho1

Söyleyipte Olana 1 Tşk :)

Albatroz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
506
19
indirdiginiz yerde dosya eksikligi olabilir..
bu yüzdende girmior olabilir.
size tavsiyem oyunyoneticisinden indirmenizdir. (file serve tercihim).

kolay gelsin.

kampfum99

Yeni üye
17 Ara 2010
21
0
regedit acılmıyorsa keylog yemıssındır dıye dusunuyorum ctrl alt delete yap islemlere gir services.exe nin yanında system yazmıorsa keylog yemsıısndır kendıne ıı bak

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
oyunyöneticisinden sadece oyunu indir.. sXe 12 indirme sakın..
eski Sistem geri yükleme kayıtlarını sil kardeşim..
regedittende kyıtları silinecektir zaten sildiğinde..
indir oyunu bilgisayarına reset at sonra yükle normal şekilde.. yükledikten sonra tekrar reset at ki oyun tam sağlıklı şekilde çalışsın..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.