Cs 1.6 Zombie Cephane Paketi Hilesi yeni 2014

goryot

Üye
3 Şub 2012
59
0
Merhaba arkadaşlar bu hile yöntemini sadece ben biliyorum

-cs 1.6 yı açalım

-zm servere girelim (severde yeni banka olması lazım)

-!banka yazalım ve hesabımıza girelim (biraz ammomuzun olması lazım)

-banka menüsünü açalım orda tüm ammoları çek var ona basmadan nick değiştirelim konsoladan

-nick değiştirdikten sonra tüm ammoları çek diyelim ve verdiği ammo miktarına bakalım

-verdiği değer değişebiliyor (mesela bana 500000 ammo verdi) sizde o civarlarda verebilir

-sonra tekrar eski nickimizi yapalım ve tekrar bankamıza giriş yapalım gördünüz gibi ammolar gelmiş

-güle güle kullanın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.