Cs Go Fps sıkıntısı

17 Tem 2013
199
0
28
İzmir
Evet arkadaşlar Cs Go oynarken en düşük çözünürlük ve ayarlarda bile çatışma anında Fps çok düştüğünden dolayı oyun akışında yavaşlama oluyor.

l7v8lp.jpg
BMD1qj.jpg

Nvidia gt635M ekran kartım var nasıl Fps mi arttırabilirim?

Son düzenleme:

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Ekran kartının görüntüsünüde at.Her şey normalmiş gibi duruyor virüs kapmış olabilirsin veya ekran kartını sürücünü güncelleştirmemiş olabilirsin.

17 Tem 2013
199
0
28
İzmir
İlgilendiğiniz için çok teşşekkür ederim Cs Go: yu ekledikten sonra canavar gibi oldu tamamdır çok saolun. Sanırım Tht ye girmeden beynim çalışmıyor :D Neyse çok saolun iyi oyunlar ben kuşlupa gidiyorum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.