Cs:go hilesiii %100

C1noo

Üye
13 Şub 2016
186
0
şiran
Merhaba arkadaşlar öncelikle hileden dolayı VAC yerseniz sorumluluk bana ait değildir. Hilede ne ararsanız var program siz abartıp overwatch olmadığı sürece tesbit edilemez. Kendim 2 aydır kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yok. Hileyi Enigma Protectorle koruyarakta kullanabilirsiniz daha sağlıklı olur fakat ben beceremedim :mad: . Geçelim hilenin indirilmesine ve kurulmasına.

1-)
A Bit Smarter | CS:GO MultiHack bu linke giriyorsunuz. Ardında "Public Build" diyerekten foruma gidiyorsunuz. Ardında orda size kayıt olmanızı söylüyor (Zorunlu :diablo) Foruma Girmeyi Başardık!
2-)Ardında RELEASE [ Vx.x.x ] Public Build - DOWNLOAD - [ DATE x/x/x ] yazan yere giriyoruz.
3-)En aşağıda Download bölümünde indirmelik 2 adet şey var. Exe Ve Dll ikisinide indirip Aynı Klasöre Atıyoruz.
4-)Önce Oyunumuzu Açıyoruz Ana Menüde Bekletiyoruz.
5-)Hilemizi Açıyoruz. Kullanıyoruz :RpS_rolleyes:

Not:ESP VE AİM LOCK'u Fazla Kullanmayın , Hileyi oyunun tam ortasında açmayın. Yakında kullanım videosunuda çekecem.

15 Tem 2015
170
0
Bursa
Beyler Ben 2 yıldır Cs Go Oynuyorum. Bir kere Hileden Vac Yedim. Sonra arkadaşlarımda yedi. Valve Affetmiyor.. Kullanmayın!!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.