CS:GO İçin 3 Mouse Önerisi

borasamhal

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
453
0
Aix-en-Prove

Eğer bu oyunu profesyonel bir işe çevirmek istiyorsanız size tavsiyem SteelSeries Rival 700. Size oyunda yüksek bir ayrıcalık tanıyacaktır. Diğer farelere göre daha seri davranıcaksınız. Tabii buna alışma süreci de var. Ortalama 1 hafta günde 1 saat bile oyun oynasanız rahatça alışabileceğiniz türden bir oyun faresi.

Razer firmasının en çok tercih edilen farelerinden biri olan Razer DeathAdder 'da en az Rival gibi iyi bir faredir. Fakat biraz daha alt performansı diyebiliriz. Bu bana göre tabii ki. Orta bütçeli arkadaşlar için ideal bir fare.

Logitech firmasının geliştirdiği 2 kaliteli oyun faresi. G300s ve G300. İkisi de oyun için iyi bir tercih tabii ki G300s , G300 'e göre daha kaliteli bir görünüşe ve birtakım özelliğe sahip. Ama 2'sini de kullanabilirsiniz. Yeni başlayanlara önerim bu olur.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler. Umarım yararlı olmuştur.

Cleen

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
416
0
İzmir
Logitech g300s kullanıyorum 3-4 aydır kesinlikle tavsiye ederim,pişman olmazsınız.Konu için ellerine sağlık.

HyperBlue

Katılımcı Üye
21 Eki 2014
826
0
vice city
El yapısına göre farklılık gösteriyor tabi g500 kullanıyorum fakat ağır bir maus ve büyük bir mausped lazım . Konu yararlı olur umarım :)

digorak

Üye
8 Ağu 2015
70
0
Benim eller biraz büyük küçük mause var birde bende iri bir mausa ihtiyacım var aslında diğerlerinde zor olur bende diye düşünüyorum ne dersiniz bir önerisi olan ..

EfeqaN

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
489
0
bileyim?
Yeni başlayanlara demissinde, Ben csgo'ya başladığımdan beri g300 kullanıyorum -,- G300 mause ile globalleri yatırıyorum -,- ama yinede emek var.

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Şuanda ben Razer Mamba Kablosuz Oyuncu Mouse kullanıyorum fiyatı 800 filan olması lazım işimi görüyor. Cs de silverim :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.