CS:GO İçin Kulak içi Kulaklık Önerisi

borasamhal

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
453
0
Aix-en-Prove

Bildiğiniz üzere oyun dünyasına kaliteli ekipman sağlayan firmalardan biri olan Razer 'ı hepimiz tanıyoruz. Peki kulak içi kulaklığını tanıyor musunuz?

----------------------------------------------------------------

Razer Hammerhead oyuncular için tasarlanmış , çok şık görünümlü bir kulak içi kulaklıktır. Razer 'ın bu kulaklığı oyun oynarken dışarıdan gelen sesi neredeyse 0 'a düşürüyor. Biz CS:GO severler için de bu bir avantaj. Şahsen kendimin de kullandığı bu kulak içi kulaklığın bana çok yararı oldu. Gerek uzaktaki adamların ayak seslerini duymamda gerek ise etrafımda ki adamın sesini duymamda çok faydalı oldu. Ayrıca kulaklığın kendisine özel saklama kutusu var. Öyle kötü bir kutu değil. Çok sağlam bir kutu. Kulaklığı bu kutu içerisine koyduğumuzda herhangi bir zarar gelmesi olanaksız gibi bir şey. Ve dediğim gibi oyun performansı gibi iyi de bir müzik kulaklığı. Ayrıca mikrofonunu da bizzat denedim ve karşı taraftan olumlu yanıtlar aldım. Eski kulaklığıma göre çok iyi bir mikrofonu var.

----------------------------------------------------------------

Kısa ve öz olmak gerekirse bu kulaklığı kullanmanızı öneriyorum. Yorumlarınızı esirgemeyin , sağlıcakla kalın.​

Cleen

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
416
0
İzmir
Görünüşü çok güzel, Razer zaten sağlam olmayan bir şeyi asla sunmaz, ayrıca görünüşü gerçekten beni çok etkiledi.
Konu için ellerine sağlık.

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
"Bildiğiniz üzere oyun dünyasına kaliteli ekipman sağlayan firmalardan biri olan Razer 'ı hepimiz tanıyoruz"
Yo , ben tanımıyorum.

Ek olarak , normal kulaklıgı son ses ac ; dısarıdan ses gelişi 0 a iner zaten.

borasamhal

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
453
0
Aix-en-Prove
Görünüşü çok güzel, Razer zaten sağlam olmayan bir şeyi asla sunmaz, ayrıca görünüşü gerçekten beni çok etkiledi.
Konu için ellerine sağlık.

Teşekkürler hocam.

"Bildiğiniz üzere oyun dünyasına kaliteli ekipman sağlayan firmalardan biri olan Razer 'ı hepimiz tanıyoruz"
Yo , ben tanımıyorum.

Ek olarak , normal kulaklıgı son ses ac ; dısarıdan ses gelişi 0 a iner zaten.

Sıkıntı yok hocam artık tanıyorsun. :) Ayrıca bu kulaklıkta sesi açma gibi bir derdin yok. 30-40 arası bir ses 0'a indirmeye yetiyor. Görüşün için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.