CS:GO Ping/Fps Ayarları

Black Claw

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
313
0
Selamun Aleyküm Dostlar.

Dostlar ben cs go oynarken Ping'im 80'den yukarı çıkmazdı ve Fps ise 120'den aşşagıya düşmezdi.Şimdi ise Ping'im 150'den aşşağıya inmiyo Fps ise 70'den yukarı çıkmıyor.Bu bi anda oldu 2-3 gündür böyle neden acaba bilgisi olan varmıdır ?​

cenkerak41

Katılımcı Üye
30 Ağu 2015
528
3
./Crack
“Eğer IŞİD’e destek sağlamaya devam ederseniz internet üzerinden bankalarınızın, askeri havaalanlarınızın DNS köklerine saldırı yapmaya devam edeceğiz” diyen Anonymous sözcüsü, Türkiye’nin ‘bu deliliği’ durdurması gerektiğini söyledi.

İNTERNET BUNDADIR BELKİ(PİNG)

Adigeefe

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
614
9
Kafkasya
Dostum 1-2 Hafta Önce Cs-go da En Fazla 50 Ping Alıyorum Ruslarla Kızığıştığımızdan Beri Şuan 1500 Pingim Oluyor Oyuna Girince Hadi Onuda Geçtim Speedtestde Ankara ya ping atmama rağmen daha fazla ping alıyorum sanırım saldırılardan kaynaklanıyor ve pc nin netini kesip gücünü kapatıp telden ping testi yaptım aynı yani trojanda yemiş olamam.... :(

Black Claw

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
313
0
120 fps'den aşşagı inmezdi ve 80 pinginde üstüne çıkmazdı yalnız bu uzun zamandır değil 3-4 gündür böyle yani kasma felan olmazdı grafik ayarları hep en yüksekte bile bu fps alıyordum ne oldu bi anda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.