Csgo ban ?

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0
Cmd://Color2
Selamun Aleyküm beyler ben geçen vac dalgasında galiba 06sı yada 07si olması lazım ayın neyse o zaman ban yedim ondan 5 gün öncesinde istabuldakiler bilir game ekstra internet kafe var orda vac hatası aldım birden maçtayken işte dosyaları doğrulayın felan birşey olmaz dedim sonra çıktım csden daha girmedim sonra hesapta bi baktım vac uyarısı var kırmızı yazı ile ondan 23 gün geçti ben ilkkez bi csye bakayım dedim ve overwatch ban diyor ne olur beyler (2 AY KADAR ÖNCESİNDE ARADA GLOBAL ARKADAŞA VERİYORDUM OYNUYORDU) KALKARMI BU BAN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

RedMyLife

Üye
25 Eyl 2013
111
0
Bursa
VAC ban yemeden önce overwatch a düştüysen(hile kullanmadıysan) steam desteğe ticket yolla çok düşük bir ihtimalde olsa açabilirler ben bir hesabımı öyle açtırmıstım ama 2 hafta sonra yine banladılar :D

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Eğer takımındaki bir arkadaşın hile kullanıyorsa ve sana devamlı yerlerini söylüyorlarsa ona
göre hareket ediyorsan banlanmış olabilirsin, ama fikrimi sorarsan sende hile kullanıyorsun
çünkü overwatch'un yanılma ihtimali çok düşük senin demonu izleyen kişilerde tecrübeli
oyuncular overwatch banları süresizdir bu arada

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.