CyberGhostVPN hk.

piXachu

Üye
26 Eki 2014
200
2
Türkiye
Beyler daha dün kullandığım CyberGhost 6 programı bugün açılmıyor. Yönetici olarak çalıştırıyorum, normal çalıştırıyorum olmuyor. Programı kaldırıp tekrar kurdum, uyumluluk sorununu gider dedim fakat değişen bir şey yok.

NOT: Çift tıkladığımda fare imlecinin yanında yükleniyor ibaresi çıkıyor fakat saliselik.

Yardımcı olursanız sevinirim

Urpanda

Yeni üye
9 Ara 2017
23
0
programı sil başka bi siteden yüklemeni tavsiye ederım çungu bazı kurulum dosyaları arızalı oluyo ben böle denedıyımde işe yaramıştı

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Merhabalar, Bu Maddeleri Eksiksiz Dener misiniz? Programı Tamamiyle Kaldırmak İçin Yapacağınız Bazı İşlemler;

1- Başlat'a tıklayın, Çalıştır'a tıklayın, Aç kutusuna regedit yazın ve ENTER tuşuna basın.

2- Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını bulup tıklayın:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

3- Uninstall kayıt defteri anahtarına tıkladıktan sonra Kayıt Defteri menüsünde Kayıt Defteri Dosyası Ver'e tıklayın.

4- Kayıt Defteri Dosyası Ver iletişim kutusunda, Konum kutusunda Masaüstü'ne tıklayın, Dosya adı kutusuna kaldır yazın ve ardından Kaydet'e tıklayın.

5- Uninstall anahtarının altındaki her anahtar Program Ekle/Kaldır'da görüntülenen bir programı temsil eder. Her bir anahtarın temsil ettiği programı belirlemek için ilgili anahtara tıklayın ve ardından aşağıdaki değerlere bakın:
DisplayName - DisplayName anahtarının değer verisi Program Ekle/Kaldır'da listelenen addır.

-ve-

UninstallString - UninstallString anahtarının değer verisi programı kaldırmak için kullanılan programdır.

6- Hala Program Ekle/Kaldır'da görünen programı temsil eden kayıt defteri anahtarını belirledikten sonra anahtara sağ tıklayın ve Sil'e tıklayın.

7- Anahtarı sildikten sonra Başlat'a tıklayın, Ayarlar'ın üzerine gelin ve Denetim Masası'na tıklayın.

8- Denetim Masası'nda Program Ekle/Kaldır'a çift tıklayın.

9- Program Ekle/Kaldır'da, kayıt defteri anahtarını sildiğiniz programın listede olmadığını doğrulayın.

10- Program Ekle/Kaldır'daki program listesi doğru değilse, kayıt defterindeki özgün program listesini geri yüklemek için masaüstünüzdeki Uninstall.reg dosyasına çift tıklayabilirsiniz.

11- Program Ekle/Kaldır'daki program listesi doğruysa, masaüstünüzdeki Uninstall.reg dosyasına sağ tıklayın ve ardından Sil'e tıklayın.

piXachu

Üye
26 Eki 2014
200
2
Türkiye
Merhabalar, Bu Maddeleri Eksiksiz Dener misiniz? Programı Tamamiyle Kaldırmak İçin Yapacağınız Bazı İşlemler;

1- Başlat'a tıklayın, Çalıştır'a tıklayın, Aç kutusuna regedit yazın ve ENTER tuşuna basın.

2- Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını bulup tıklayın:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

3- Uninstall kayıt defteri anahtarına tıkladıktan sonra Kayıt Defteri menüsünde Kayıt Defteri Dosyası Ver'e tıklayın.

4- Kayıt Defteri Dosyası Ver iletişim kutusunda, Konum kutusunda Masaüstü'ne tıklayın, Dosya adı kutusuna kaldır yazın ve ardından Kaydet'e tıklayın.

5- Uninstall anahtarının altındaki her anahtar Program Ekle/Kaldır'da görüntülenen bir programı temsil eder. Her bir anahtarın temsil ettiği programı belirlemek için ilgili anahtara tıklayın ve ardından aşağıdaki değerlere bakın:
DisplayName - DisplayName anahtarının değer verisi Program Ekle/Kaldır'da listelenen addır.

-ve-

UninstallString - UninstallString anahtarının değer verisi programı kaldırmak için kullanılan programdır.

6- Hala Program Ekle/Kaldır'da görünen programı temsil eden kayıt defteri anahtarını belirledikten sonra anahtara sağ tıklayın ve Sil'e tıklayın.

7- Anahtarı sildikten sonra Başlat'a tıklayın, Ayarlar'ın üzerine gelin ve Denetim Masası'na tıklayın.

8- Denetim Masası'nda Program Ekle/Kaldır'a çift tıklayın.

9- Program Ekle/Kaldır'da, kayıt defteri anahtarını sildiğiniz programın listede olmadığını doğrulayın.

10- Program Ekle/Kaldır'daki program listesi doğru değilse, kayıt defterindeki özgün program listesini geri yüklemek için masaüstünüzdeki Uninstall.reg dosyasına çift tıklayabilirsiniz.

11- Program Ekle/Kaldır'daki program listesi doğruysa, masaüstünüzdeki Uninstall.reg dosyasına sağ tıklayın ve ardından Sil'e tıklayın.

Hocam hepsini uyguladım. Program ekle/kaldırda da gözükmüyor. Tekrar kurdum gene aynı açılmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.