Dağ Bisikleti Tavsiyesi?

10 Ara 2017
243
0
Rookie
Merhaba 5 gün sonra bisiklet alacağım. Önceden de dağ bisikleti kullanıcısıydım faka dağ bisikleti ile turlara katılıyordum. Uzatmadan konuya geçeyim. Erciyes bike park da kullanacağım bir bisiklet önerirmisiniz. Darbelere dayanıklı olacak. Enduro,Downhill fiyatlarından yanına varılmıyor. 2. El almayacağım. Sıfır taksit ile alacağım.

Bütçem Max: 3000 TL

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
Merhaba 5 gün sonra bisiklet alacağım. Önceden de dağ bisikleti kullanıcısıydım faka dağ bisikleti ile turlara katılıyordum. Uzatmadan konuya geçeyim. Erciyes bike park da kullanacağım bir bisiklet önerirmisiniz. Darbelere dayanıklı olacak. Enduro,Downhill fiyatlarından yanına varılmıyor. 2. El almayacağım. Sıfır taksit ile alacağım.

Bütçem Max: 3000 TL

Kullandığımdan önereyim.
Çok hafif ve stabil.
Lastikleri mükemmel.
Ama orta süspansiyon yok tek sıkıntısı :)).
Ben aldığımda 1200tl idi yani geçen yılın başında :(
Bide selesi mükemmel.

https://www.hepsiburada.com/salcano-ng-650-27-5-hd-aluminyum-dag-bisikleti-p-HBV00000QCIVK

Son düzenleme:
10 Ara 2017
243
0
Rookie
Kullandığımdan önereyim.
Çok hafif ve stabil.
Lastikleri mükemmel.
Ama orta süspansiyon yok tek sıkıntısı :)).
Ben aldığımda 1200tl idi yani geçen yılın başında :(
Bide selesi mükemmel.

https://www.hepsiburada.com/salcano-ng-650-27-5-hd-aluminyum-dag-bisikleti-p-HBV00000QCIVK

Evet dışı güzel ama içide güzel olması lazım :D Salcano bir çok sorun çıkarıyor. Aslında mosso,carraro,whistle gibi markalara bakıyorum ama fiyatları uçmuş gitmiş :( En iyisi Downhill,Enduro ama fiyatlarından yanına varılmıyor. Sağlam kadrolu daş gibi bir bisiklet lazım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.