Daha Önce Açtığım Bir Konu Hakkında Yardım

h3lp3r

Üye
23 Haz 2015
101
0
Sa, Konuyu açmamak için biraz araştırma da yaptım ama bulamadım. Var ise de şimdiden yetkililerden özür dilerim. Konu başlığındada yazdığım gibi daha öncesinde bir konu açmıştım ve konu içerisinde indirme linkleri mevcut tu ama sonrasında (yüklediğim siteden kaynaklanan) linklerin süresi bittiği için indirme yapılamamaktaydı. Bende faydası olur düşüncesi ile başka bir siteye tekrardan yükleme yaptım. Ve yeni linkleri de daha öncesinde açtığım konu üzerinde Değiştir seçeneğini kullanarak güncelledim ve değişiklikleri kaydet dedim.
Yaptığım işlem yeterlimidir? Yada konunun güncel olması için başka birşey yapmam gerekiyormu?
Şimdiden teşekkürler.

http://www.turkhackteam.org/egitim-ogretim/1261568-lingusta-egitim-seti-part1.html

Son düzenleme:

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Ve Aleyküm selam,

Yapmış olduğunuz yeterlidir : )

Lakin konu başlığınız da konu içerikliği ile alakalı olsun ki arama sonuçlarında çıksın :)

Konunuzun linkini üstteki konunuza eklermisiniz?

Saygılar
HABİR

h3lp3r

Üye
23 Haz 2015
101
0
Ve Aleyküm selam,

Yapmış olduğunuz yeterlidir : )

Lakin konu başlığınız da konu içerikliği ile alakalı olsun ki arama sonuçlarında çıksın :)

Konunuzun linkini üstteki konunuza eklermisiniz?

Saygılar
HABİR

Güzel açıklamanız için çok teşekkür ederim. Link'i üstteki konuya ekledim.
Saygılarımla.

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Güzel açıklamanız için çok teşekkür ederim. Link'i üstteki konuya ekledim.
Saygılarımla.

Rıca ederim : )

In-aktif linkleri konunuzu düzenleyerek kaldırın ve sadece çalışan linkleri bulundurunuz : )

Konuya şu notu düşünüz:
/Kırık linkler düzenlenmiştir

(Başka bir güncelleme amaçlı yorum yapamazsınız konunuz yorumlar ile 2. sayfaya düşmedikce) :)

Saygılar
HABİR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.