darkcomet hk

strikex

Üye
8 Haz 2016
89
0
arkadaşlar ben darkcomatla bir vürüz yaptım ve ben o vürüsü bir resime döktüm ama facebook dan arkadaşıma atamıorum hata veriyor
ekleme yaptığınız dosyanın türü izin vermemektedir bir yardım edin
:inv

Moderatör tarafında düzenlendi:

SariUstad

Üye
15 Tem 2016
222
0
San Diego
Mesela Görünüşünü Felan Değişitirip Winrar Yada İndirme Linklerinde Upload Edip Linkini At Karşıdaki Girip İndirsin Eğer Ki Kafası Basıyorsa Anlar Basmıyorsa Açar Yda Virüs Programı Varsa Patlar Ama Sen Genede Ona Uygulamanın Bir Oyunun Hilesi Oldugunu Söle Virüs İhlali Vereceğini Söle İnandır Virüsü Sokarsın Sistemine :7

PROHACKTR41

Uzman üye
16 Mar 2017
1,916
2
mesela görünüşünü felan değişitirip winrar yada indirme linklerinde upload edip linkini at karşıdaki girip indirsin eğer ki kafası basıyorsa anlar basmıyorsa açar yda virüs programı varsa patlar ama sen genede ona uygulamanın bir oyunun hilesi oldugunu söle virüs ihlali vereceğini söle inandır virüsü sokarsın sistemine :7

evet sarıustad doğru soyluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.