Darkcomet için craypter

SimSar266

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
312
0
Edirne
Beyler Konuyu Yalnış Yere Açtıysam Kusura Bakmayın Darkcomet Rat İçin Crapter Arıyorum Herkes Konuya Teşekkür At Rar Pass Yollayayım Diyor Ediyorum Yorumda Atıyorum Yollayan Olmadı :D Crapter Atacak Vericek Varmıdır ?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Beyler Konuyu Yalnış Yere Açtıysam Kusura Bakmayın Darkcomet Rat İçin Crapter Arıyorum Herkes Konuya Teşekkür At Rar Pass Yollayayım Diyor Ediyorum Yorumda Atıyorum Yollayan Olmadı :D Crapter Atacak Vericek Varmıdır ?

Merhaba değerli üyemiz forumdaki crypterler patlamıştır aylar olmuş, şuan forumda sağlam crypter yoktur, bulduğunuz paylaşılan crypter bile belki 1 hafta belki o gün içinde patlar.Size önerim kendi crypterinizi yapmanızdır hiç kimse virüstotale taratmayacağı için daha uzun gitmesi açısından kendinize yapabilirsiniz.Saygılarımla

http://www.turkhackteam.org/undetec...pter-yapimi-saf-kodlarla-anlatim-ankebut.html

mert215

Yeni üye
28 Tem 2008
49
0
THT de mesaj sayın ne kadar çooooooooooksa o kadar büyük hacker oluyomussunnnn ve hatta her yeri hack edebiliyomussun.
Adamda biliyodur undetected a gitmeyi. 2 tane aynı mesaj var buraya bakın buraya bakın diye.
El insaf. Her yerde bu tarz mesajlarınızı görüyorum.
Millet google da aratmayıp konu açıyor siz milletin yerine googleda youtubede sorulanı aratıp copy paste yapıyosunuz.
Güzel yapıyosunuz alkış...

Konuyu açan arkadaşım. Kodlama bilgin varsa öm at yardımcı olurum. Yoksa yapacak birşeyim yok..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.