Darkcomet - Kurban PC Resleyince Bağlantı Gidiyor

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
başlıkta dediğim gibi darkcometi vps den kullanıyorum noip falan hepsi tamam portuda açtım denetim masasından.

ayarlardanda tik falan attım acıyorum burdan calısıyor fkat resleyınce gıdıyor baglantı
acil help :)

ss:
aGj5o2.png

Son düzenleme:

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Merhabalar,

Dakrcomet de ara sıra böyle hata veriyor yalnız dnsden de hata vermiş olabilir bir ara bir başkasında sorun bundan dolayı çıkmıştı. İp sabitleyiniz, yada başka bir vpn kullanmanizi öneririm.

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
Özelden Bir Server Atayım Benim Serveri Kurbanlara Yedirsene Belki Kurbanlardada Sorun Vardır

tamda onu test ettim biri vardı ona njrat attım. sonra dedim bakalım res atayım njrat gelıcekmı
res attım darkcomete geldi. ama benim pcden de gelmesi lazım anti yo kbisi yok

edit: njrata geldi birde kendımde denicem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.