Darkcomet port açma

keserimsekerim

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
306
0
Darkcomet port açma YARDIM

arkadaşlar modemden port açıyorum ama açılmıyor bide güvenlik duvarında biyerden port açılıyomuş nasıl ordan port açarım lütfen yardım edin

Son düzenleme:

hacker11548

Uzman üye
24 Haz 2015
1,131
24
İstanbul
başlat menüsünde bas. arama yerine cmd yaz enter de. siyah bi yer gelecek. oraya ipconfig yazarak enter de default gateway x.x.x.x oradaki x lerin yerine sayı olacak. onu googlede link yerine yaz. büyük ihtimal şunlardan biri..
192.168.1.1
192.168.0.1
192.168.2.1
ondan sonra admin girişi yap. oradan port açmayı bulup yapabilirsin..

volkan4224

Yeni üye
8 Kas 2015
22
0
:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:RpS_thumbup::RpS_thumbup::RpS_thumbup::RpS_thumbup::RpS_thumbup::RpS_thumbup::RpS_thumbup::RpS_thumbup::RpS_thumbup::diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:RpS_bored::RpS_bored::RpS_bored::woott:woott:woott:RpS_huh::RpS_huh::RpS_huh::confused::confused::confused::p:p:p:RpS_rolleyes::RpS_rolleyes::RpS_rolleyes:

bwrkfkfkv

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
626
0
Uzay
Kardeşim Darkocometi aç Listen port a bak açıkmı kontol et sonra da Black Turtle hocamız ın gösterdği videoda gelen ve giden kurallar bölümünden yeni kural ekliyeceksin ben bilseydim söylerdim vallah ama işte anca bu kadar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.