Darkcomet Port sorunu

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
Selam arkadşalar başlıktada dediğim gibi herşey tamam fakat port kapalı gösteriyor.
Geçen bir konu gördüm unblock vpn işe yaradı fakat onda eski kurbanlar geldi yeniler gelmiyor ve 5dkda bir baglantı kopuyor.

Bu programa benzer bir program onerırmısınız veya başka birşey.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hierro

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
405
0
El-Hierro
Selam arkadşalar başlıktada dediğim gibi herşey tamam fakat port kapalı gösteriyor.
Geçen bir konu gördüm unblock vpn işe yaradı fakat onda eski kurbanlar geldi yeniler gelmiyor ve 5dkda bir baglantı kopuyor.

Bu programa benzer bir program onerırmısınız veya başka birşey.

Sorun Iss den Kaynaklanıyor Program Yeni Kurbanlarında Gelmesi Lazım Belki Programın Kullanılması Sınırılı Olduğu İçin Bağlantı Ulasmadan Gidiyordur.

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Eğer Port modem üzerinde açık bir şekilde dışarıdan kapalı gözüküyorsa ya İnternet sağlayıcında ya da modem seçimin yanlış. AirTies modemler bu işler için gayet makul.

Cyberenemy

Üye
23 Nis 2015
105
3
South America - Sun Temple
konuyu görünce direkt damladım. AndroRat konusunda bilgili biri var mı? Sosyal mühendislik kısmını kolayca halletmeme karşın, modem üzerinde port açamadım. Konuyu açan arkadaşta olduğu gibi port testte kapalı görünüyor. Bana team viewer ya da başka bir yolla el atabilecek biri var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.