DarkComet RaT Full İndir

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
süper olmus . bende hepsının yapıyom ama olmuyor ...kac tane vıdeo ısledım bilmiyom artık :) ama bu videoları ızlerken 2 sey denemeye karar verdım
1--1604 portunu deneme
2--senın darkcomet proğramını kullanma ..bendekı fark lı ..umarım bulurum ve herkezle paylasırım hatamııı....
ayrıca _Eros_ arkadasımızın duyarlılığı icin tsk ederım ....bu bağlanma sorunun coğu kiside var :)

housemause

Yeni üye
21 Nis 2012
2
0
Darkkomet PAyLAşmayın ARtık Hep DARkcomet PAyLAşmışlar FARKlı bi program paylaşın bi zamet.

dragon0625

Yeni üye
29 Ağu 2007
21
0
SelamunAleykum ...Kardeş önce emeğine sağlık uğraşmışsın yapmışsın bişeyler...Tamam kendi pc mizde açtığımzda çıkıyor ama arkadaşıma attım deneme maksadı ile o da açıyorum dıyor ama bana hiçbir sinyal gelmiyor .Yani sonuç elde var 0...Nedeni ne olabilir bunun ?

normandia

Üye
22 Nis 2012
135
0
Deskopkopkop
beyler ben hangi ratı indirsem virüslü çıkıyor yaa neden virüs değilde turuva atı yazıyo nod32 kullanıyomrum neden acaba ratların yapısındamı var ne bilmiyom bu turuva atı :D acaba neden özelden yardım edebilen olursasenvinirim

shewawest

Yeni üye
9 Şub 2012
40
0
şimdi indiriyorum deneyeceğim ama çalışmazsa filan yardımcı olur musunu eros bide virüs çıkarsa içinde bende microsoft securuty esssen filan var napabilrim mesajını bekliyorum

AshlynBrooke

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
296
0
Paris
Arkadaşlar Merhaba. Adım Turan. Yaşım 19. DarkComeRat İsimli Proğramla Tanıştım. Baya Bi İyi Gibi Gözüküyor Duyduklarıma Gördüklerime Göre.. Bundan 3 Yıl Once Turkojan Vardı.. Gerçekten İyiydi Kullananlar Bilir Herneyse Konumuza Dönelim. Portumu Açıyorum. No-İp Hostumuda Açıyorum Herşey Doğru. Proğramı İndirdiğim İlk Gece LocalHost olarak bağlandım Ve kendı Pcmde Denedim Çalıştı Leptobumda Denedim Yine Giriş yapa Bildim. Zamanım Kısıtlıydı Çıkmam Gerekti. Sadece o Geceye Mahsus Proğramı Çalıştıra Bildim. . :) Ertesi Günü Denediğimde İse Herşey Negatifdi.. Çalışmıyor . No-ipde Herşey Doğru 3 Clickde Çalışıyor. Portum 1604 Olarak Açık. Herşeyi Sildim Modemi Resetledim Yenı Host Aldım Yıne Pozitif Birşey yok. Bana Ciddi Şekilde Yardımcı OlaBilecek Abi'lerim Kardeş'lerim Varmı?
TeamViever İle Giriş Yapıp Benım Yerıme Herseyı Yapabilir. Veya Yanlışımı Düzeltip Doğrusunu Göstere Bilir.. Gerçekten Bu Proğramı Çalıştırmaya Çok İhtiyacım Var.. Bağzı Insanlar Eğlence Amaçlı Kullanıyor Ama Benım Bununla Alakam Bıle Yok Sadece İhtiyaç. Yardımcı ola bilecek Arkadaşa Bunun Detayınıda Anlata Bilirim..

Saygılarımı Sunuyorum
Turan Öğüt

E-mail: [email protected]

https://tik.lat/RXEoI

CİDDİ ŞEKİLDE YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR..

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Güzel İndiriyorum Şimdi

ve bunu yedirmeside Sosyal Mühendisliğimize bağlı :)

Yani ben Yaparım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.