Darkcomet RAT Hk.

19 Ağu 2017
155
0
23
Adana
Selamlar arkadaşlar ben 3 gündür darkcomet ile uğraşıyorum ancak bugün bir sorun oluştu.Aralıklı olarak toplam 10 tane felan kurban gelmişti. Bir süre sonra tekrar baktığımda 0 kurban vardı. Belki bilgisayarlarını kapatmışlardır felan dedim. Ancak hala kimse yok. Denemek için yeni bir trojan oluşturdum onuda 20 kişi indirmiş diye görünüyor ama kimse yok yine. Port açık,İp sabit durumda.Başka bir neden olabilir. Bilen yardım edebilirmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

junierkose12

Katılımcı Üye
31 Tem 2017
472
0
Dünya
Selamlar arkadaşlar ben 3 gündür darkcomet ile uğraşıyorum ancak bugün bir sorun oluştu.Aralıklı olarak toplam 10 tane felan kurban gelmişti. Bir süre sonra tekrar baktığımda 0 kurban vardı. Belki bilgisayarlarını kapatmışlardır felan dedim. Ancak hala kimse yok. Denemek için yeni bir trojan oluşturdum onuda 20 kişi indirmiş diye görünüyor ama kimse yok yine. Port açık,İp sabit durumda.Başka bir neden olabilir. Bilen yardım edebilirmi
hangi crypter kullanıosun virüs programı varsa direk siler

VirtualSystem

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
411
0
Elinizde onun linki varmı ben hiç fudlu crypter bulamıyorum hepsi kötü kullandıklarımın.

CHAOS açık kaynak koldu bir Backdoor aracıdır, ve ücretsizdir. Persistence scripti ile entegre çalışarak zaman konusunda sana büyük katkı sağlar. Linki ise => https://github.com/tiagorlampert/CHAOS

paralı alabilrsin :D

Dostum açık kaynak kodlu yazılımlar hangi ara para ile satılır oldu :).

VirtualSystem

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
411
0
Evet bende onu soracaktım indirdim boş içi 2 3 klasör var .go uzantılı bir dosya var o ne oluyor?

Aracın yazılmış olduğu dildeki yorumlayıcının sisteminizde kurulu olması lazım yoksa çalışmayacaktır. Size tavsiyem bir sisteminze PentestBox kurun ve orada kullanın şayet PentestBox kullanmayı tercih etmiyorsanız size tavsiyem şudur sisteminize Pentest için kullanılan bir Linux distrosu kurun stabil bir şekilde kullanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.