Darkcomet RAT ile ilgili sorun

daskar

Yeni üye
16 Kas 2009
15
0
Beyler belki bilirsiniz a sosyal diye bi kanal var orda belirttiği gibi yaptım duckdns kurdum port açtım modemden trojenimi hazırladım birilerinede attım açtırdım ama onların pcleri benim programıma yansımadı kendi pcmde açtığımda çıkıyor ama onlar açtığında çıkmıyor lütfen sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olsun

FINM0S

Üye
26 Haz 2016
51
0
büyük ihtimalle portta sıkıntı vardır yada crypt liyorsan sıkıntı olur ama darkcomet kullanma eskidi artık o njrat falan kullan

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Beyler belki bilirsiniz a sosyal diye bi kanal var orda belirttiği gibi yaptım duckdns kurdum port açtım modemden trojenimi hazırladım birilerinede attım açtırdım ama onların pcleri benim programıma yansımadı kendi pcmde açtığımda çıkıyor ama onlar açtığında çıkmıyor lütfen sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olsun

Eğer Kendin Açtığında Geliyorsa Sıkıntı Vardır :)

Port'da Sıkıntı Varsa Şu Videomu İzleyebilirsin.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=O-sVZNh9n8k[/ame]

dwane

Üye
25 Haz 2016
108
0
kardeş güvenlik duvarından uygulamaya izin ver diyip darkcometi ekle ve 2 tikide seç sorun cozulmustur he bide ip gizleme varsa kapat :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.