Darkcomet rat serverim çalışıyormu nasıl anlarım?

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
anakartım yandı 1gb ramla idare ediyorum o yuzden işletim sistemi kuramam.

anakart değiştim format attım kurbanlar gitti geri gelmiyorlar ve hiç kurban gelmiyor.

edit: port check ettım portları gormuyor. ama açık duvarı antiyi kapattım

ya 250 kişi nerde :RpS_thumbdn:

Son düzenleme:

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
Birde noip den host aldım acaba o yuzdenmı kurban gelmiyor. (ultrasurf ile girdim noip yi indirdim açtım yaptım beyin bedava yabedava) noip den dolayı olabilirmi kurban sorunu

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
sayınflagger;

Ya denek bilgisayar kullanacaksın, ya kurbanlarda deneyeceksin ya da sanal makina başka yolu yok. Hatalar genellikle port açmayı beceremedikleri için oluyor. yerele falan port çekiyorlar saçma işler yapıyorlar. denemek için kendi pcni de kullanabiilirsin tabi darkcometde ayarı farklı oluyor galiba. musilenonun konusundan bakarsan orada net anlatıyor. no-ip kullanmadan anlatımı için;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=jBMEt4V_oXE[/ame]

Son düzenleme:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Merhabalar ,

RAT'ınızı VirüsTotal'e Tarattıktan Sonra 5-6 Dakika İçinde Bağlantı Gelecektir.Admin-USER Diye.Öyle Anlıyabilirsiniz.İyi Forumlar...

berkehan1905

Katılımcı Üye
5 Haz 2014
274
1
Bir arkadaş yazmış zaten virustotal'e tarat gelir diye gelmiyorsa portta sorun vardır , ayrıca 1604 portunu kullanma kafana göre 4 haneli bi port oluştur 6782 gibi falan o port üstünden bağlantı al.

Goods

Üye
8 Ocak 2017
235
0
UZAY
hocam sizde 10 defa yazdınız yav. yardımınız olmuyor bir gidermisiniz. denedım dıyorum. bunu sizede soyledim. dünde twden biri baglandı pc dahada haltar yedi bugun zor formatladım. anlamanlar yorum yazmasın.

Hayırdır Kardeşim Adam Senin Elamanınmı Gidermisin Vs Yardım Etmek Suçsa Etmeyin Bu Velede Yardım Gerek Yok
Böyle Beyinsizlere Emek Harcamaya Gelmez

14 May 2016
218
1
Halen Eski kurbanlarını geri alabilirsin .
İlk önce duckdns'den aldıysan aldığın domaini ve tokeni geri yaz ...
Kurbanlar muhtemelen geri gelecekdir.
Bu arada kullandığın eski portları kullan aksi taktirde kurbanlar gelse de göremezsin

Ben format attım sonra DarkComet yükledim eski kurbanlar gitmişdi geri getirmek için siteden aldığım domaini geri yerine yazdım ve geri geldi Kurbanlar

Kod:
canyouseeme.org  <--Bu adrese gir DarkCometini aç ve DarkComet üzerinde açtığın portu buraya yazıp Check Port'a Bas eğer yazılar yeşil olduysa portun başarılı bir şekilde aktif edilmişdir.

Son düzenleme:

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
Halen Eski kurbanlarını geri alabilirsin .
İlk önce duckdns'den aldıysan aldığın domaini ve tokeni geri yaz ...
Kurbanlar muhtemelen geri gelecekdir.
Bu arada kullandığın eski portları kullan aksi taktirde kurbanlar gelse de göremezsin

Ben format attım sonra DarkComet yükledim eski kurbanlar gitmişdi geri getirmek için siteden aldığım domaini geri yerine yazdım ve geri geldi Kurbanlar

Kod:
canyouseeme.org  <--Bu adrese gir DarkCometini aç ve DarkComet üzerinde açtığın portu buraya yazıp Check Port'a Bas eğer yazılar yeşil olduysa portun başarılı bir şekilde aktif edilmişdir.

herşeyi denedım. az once ttnete eposta attım. acaba modemdemi sorun var ama daha once ınternetı 1-2 aylıgına kapattırmadan once kullanmıştım darkcometi. sorun yoktu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.