Darkcomet Rat Sorunum Var Acil Yardım

ocen45

Üye
20 Tem 2012
157
0
Cümleten Selamun Aleyküm.

Uzatmadan ben konuya gireyim,abilerim 2 gün önce Black Turtle'nin dersini izledim ve Darkcometi kullanmaya başladım fakat videosundaki herşeyi yaptım ama karşımdaki kişiye RAT'ı atınca benim Darkcomet Rat ekranına gelmedi hiçbir şey (virüs programı devre dışıydı karşımdakinin) bende Black Turtle abim'e ulaştım ve yardım istedim ve bana hakikaten çok yardımcı oldu ve yaptıgı RAT'ı denedik ekranıma geldi fakat onun yaptıgı ayarları hiç bozmadan bende bir tane RAT oluşturup yine arkadaşıma attım fakat yine gelmedi (aynı saat içersinde yaptım bunu) sonra yine yardım istedim saolsun yine yardım etti,yine aynı şekilde denedik çalıştı fakat yine arkadaşıma attım ama yine gelmedi,portlara bakıyorum sorun yok no-ip bakıyorum sıkıntı yok ama ne yaptıysam gelmedi bende daha Black Turtle abimi sıkıntıya sokmamak için buraya yazayım dedim,Lütfen sorunu bilen birisi varsa bana bir şekilde yardımcı olsun rica ediyorum çok lazım bu bana.

Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.