Darkcomet Rat [Yardım]

Ceyhun5959

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
417
0
Tekirdağ
Arkadaşlar ben ratı indiriyorum port açıyorum sonra virüsü kuruyorum tıkladığımda ise darkcomet user yerine gelmiyorum bunun çözümü nedir ? başkaları tıklasada user yerine gelmiyor pc ler

Son düzenleme:

XKeN

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
597
0
başkası tıkladığına emin olman lazım aynısı bana oldu arkadaşa tıklattım diyor tıklıyorum açılmıyor bişe virüs falan engelledi diyor dedi bende dedim tamam bir şey yok uğraşmadım ama kandırarak virüs programını kapatmasını sağlarsan olur

onurkocak32

Yeni üye
13 Ara 2015
20
0
aynı sorun bende de oldu fakat ben kendim basınca girebiliyodum bide virüstotele dosyayı taratınca virüstotelin serverlarına girebiliyodum ama başka pc de denedim olmadı.

bRae

Üye
29 Tem 2016
188
0
kısaca anlatıyım.
port açıp sabit ip aldığınızı varsayıyorum (duckdns,noip)

modem arayüzüne girip DMZ'yi ayarlayabilirsiniz.
Güvenlik duvarı varsa kapatın.
port'un başka programlarla çakışıp çakışmadığına bakın.
hostname yani sabit ip yi yalnış yazıp yazmadığınıza bakın v.s v.s

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.